Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamieszania w tym roku znajdzie się w nowym miejscu — na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
❤️ Jesteśmy pewni, że muzycznie będzie to przepiękne wydarzenie — czekają na Was dwie sceny, na których zagra łącznie 18 zespołów muzycznych, wystąpią dwie orkiestry i zespół pieśni i tańca!
❤️ Pełen line-up z rozpiską godzinową, zarówno dla studia telewizyjnego jak i sceny plenerowej, znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.wosp.org.pl/final/32-final/finalowy-koncert

???????? Przypominamy: Wstęp na koncerty plenerowe jest jak zawsze darmowy, aby odwiedzić studio, również nie potrzebujecie żadnych wejściówek. Warto jednak przygotować się na oczekiwanie w kolejce, ponieważ studio zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności!

❤️ A o 20:00 zapraszamy Was na tradycję, bez której nie może odbyć się żaden Finał — Światełko do Nieba! W tym roku przygotowaliśmy pokaz świetlno-muzyczny, jakiego jeszcze w historii finałowego grania nie było!

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamie...

źródło: 16_fb_lineup_32FINAL_KONCERT

Pobierz
  • 126
-czy pieniądze ze zbiórek są rozliczane co do złotówki na ogólnodostępnych rozliczeniach?

@Deska_o0: I tak i nie - nie wiadomo jak krążą pomiędzy rodzinnymi firemkami. Nie widziałem też rozliczenia a'propos wydatków poniesionych przez państwo i samorządy. Jeśli widziałeś, to pokaż. Jeśli nie, to jak wydawane są wpływy interesuje mnie mniej od ustalenia ile tak naprawdę jest tych wpływów po odjęciu kosztów - wtedy mogę patrzeć na to jak rozliczana jest kwota
I tak i nie - nie wiadomo jak krążą pomiędzy rodzinnymi firemkami.


@kielbasozer: masz rozliczenia? masz, jeżeli uważasz że są kłamstwem to dlaczego nie zgłosiłeś do prokuratury?

Jakie personalne atakowanie? Wypisałem blokowanie przez wośp dostępu do informacji publicznej.


@kielbasozer: tak, atakujesz w każdym poście owsiaka który mnie nie interesuje

Sygnatury spraw i wyroków to cytowanie przestępcy? :D


@kielbasozer: którakolwiek odnosi się do kradzieży choćby złotówki z sumy zbiórek? musiała
masz rozliczenia? masz, jeżeli uważasz że są kłamstwem to dlaczego nie zgłosiłeś do prokuratury?


@Deska_o0: Czy Ty jesteś przytępawy? Trzeci raz piszę, że sąd kazał pokazać, Jurek nie chciał. Mam czas latać po sądach? Skąd mam mieć coś, co ukrywa Jurek i nie pokazuje na żądanie sądu? :D

tak, atakujesz w każdym poście owsiaka który mnie nie interesuje

@Deska_o0: Atakuję fundację której jest prezesem.

którakolwiek odnosi się do kradzieży choćby
moim argumentem jest chociażby to że pisowski aparat działał przeciwko WOŚP osiem lat i nie znalazł żadnych nieprawidłowości


@Deska_o0: pssst, przeciwko Rydzykowi też ;DDD

Ale skrzętnie unikasz odpowiedzi - czy fundowanie czyjejś imprezki przez gminy, bez konkursu ani przetargu jest dla Ciebie normalne? Czemu od kwoty zbiórki nie jest w podsumowaniu odjęty koszt? To też taka całkiem niezła manipulacja, pisanie "tyle zebraliśmy", nie podając ile przy okazji, dodatkowo zapłaciliśmy za tę
Trzeci raz piszę, że sąd kazał pokazać, Jurek nie chciał.


@kielbasozer: https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia sam to teraz napisałem? ty chociaż wiesz że pisowski klakier matka kurka atakuje go a propos zysków które generują pieniądze ze zbiórek, a nie pieniędzy z samej zbiórki,czy nie interesowałeś się tym na tyle po prostu chwyciłeś widły i powtarzasz bzdury?

Atakuję fundację której jest prezesem.


@kielbasozer: nie podałeś nawet jednego zarzutu względem WOŚP, wszystko a propos owsiaka,
czy nie interesowałeś się tym na tyle po prostu chwyciłeś widły i powtarzasz bzdury?


@Deska_o0: Trafiłem na ciekawy wątek blokowania dostępu do informacji publicznej i mnie on interesuje. Mogę jęczeć na łamanie prawa przez tę fundacyjkę? Mogę.

nie podałeś nawet jednego zarzutu względem fundacji, wszystko a propos owsiaka

@Deska_o0: NO niesamowite... prezes odpowiada za swoją firmę. Kto by się spodziewał... no kto? ;DDD

rozwiniesz jak rząd dotujący rydzyka z pogwałceniem
@ciekawyadam też uważam, że osiągnelismy taki poziom i tak jesteśmy łupieni na podatkach, że WOŚP powinien zmienić cel. Sprzęt powinien fundować NFZ, bo to ich zasrany obowiązek, składka zdrowotna poszła do góry, gdzie jest ten chajs skoro do reumatologa muszę czekać 2 lata na NFZ (więc finalnie leczę się prywatnie)? Moim zdaniem fajnie jakby WOŚP fundowal terapie ludziom z beznadziejnymi przypadkami, gdzie NFZ w życiu nie będzie refundowal, bo koszta są ogromne
@Deska_o0:
Zajrzałem w najświeższe rozliczenie:

Koszty organizacji 24. Finału WOŚP
2 258 098,74 PLN
W pozycji tej wykazane są koszty organizacji Finału pokryte za zgodą
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z zebranych środków.
Jest to m.in. koszt wydruku serduszek, plakatów, koszt obsługi
wolontariatu, koszt transportu i usług przewozowych, czy koszt
telekomunikacji.

No i gdzie tam jest koszt pomieszczeń, scen, obsługi? Bo sam jak pisałem, właśnie dziergam materiały fundacji za które
Mogę jęczeć na łamanie prawa przez tę fundacyjkę? Mogę.


@kielbasozer: możesz, ale wypadałoby mi dupy nie zawracać jeżeli nei masz nic w interesującym mnie temacie do napisania

Ktoś zaczął się przyglądać? Rydzyk działa od lat i przez wiele lat rządów nie udało się udupić Rydzyka ani jednym wyrokiem (w przeciwieństwie do samego Owsiaka).


@kielbasozer: tak, wolna od ziobry prokuratura, już pierwsze zwroty nielegalnie wyłudzonych pieniędzy musi robić:
https://www.money.pl/gospodarka/uczelnia-rydzyka-musi-oddac-dofinansowanie-kuriozalne-naruszenie-6984317642799648a.html

I tam
możesz, ale wypadałoby mi dupy nie zawracać jeżeli nei masz nic w interesującym mnie temacie do napisania


@Deska_o0: I vice versa. Oburzyłeś się na to, że Owsiaka czepia się "przestępca". Cóż - skazany jedynie za pomówienie? Więc co powiesz o przestępcy skazanym za pomówienie kilku osób oraz nieudostępnienie informacji publicznej. Który kaliber jest więszy? ;]

nie, ponieważ nie są one w obszarze moich zainteresowa

@Deska_o0: Nie interesuje Cię przepływ publicznych
I vice versa. Oburzyłeś się na to, że Owsiaka czepia się "przestępca". Cóż - skazany jedynie za pomówienie?


@kielbasozer: nie używaj zwrotów których nie rozumiesz, oraz skończ wreszcie z próbami przypisywania mi własnych urojeń, stwierdziłem że słowa przestępcy skazanego prawomocnym wyrokiem za pomówienia nie są w moich oczach żadnym argumentem, cudzysłów też wykracza poza twoje możliwości więc i jego nie używaj, chłop ma trzy wyroki dokładnie za to za co dostaje
stwierdziłem że słowa przestępcy skazanego prawomocnym wyrokiem bez żadnych "" nie są w moich oczach żadnym argumentem


@Deska_o0: Za to brak pokazania rozliczeń przepływu publicznych pieniędzy, blokowany przez przestępcę skazanego prawomocnym wyrokiem już Ci nie przeszkadza. Spoko. :D

jesteś w stanie napisać choć zdanie odnosząc się do tego co pisałem ja, a nie tego co chciałbyś żebym napisał?

@Deska_o0: i vice versa ;D :D :D
Napisałeś to Ty - 3
Za to brak pokazania rozliczeń przepływu publicznych pieniędzy, blokowany przez przestępcę skazanego prawomocnym wyrokiem już Ci nie przeszkadza.


@kielbasozer: znowu próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń, nigdzie tak nie pisałęm


Napisałeś to Ty - 3 razy nie odpowiadający na powtórzone pytanie.


@kielbasozer: odpowiedziałem na każde zwiazane z tematem

Corocznie synek, corocznie...


@kielbasozer: czy mając te siedemdziesiąt lat masz problem z trzymaniem moczu?
trochę się pogubiłem, corocznie pobijany rekord w
Czy jako niezaszczepiony zły, podły, okrutny szur, foliarz, płaskoziemca moje pieniądze są godne wpaść do puszki dzieci zbierających na zimnie dla spółek przeszanownego filantropa?
trochę się pogubiłem


@Deska_o0: Ja również. Może przez to, że ciężko pogubić się w rozmowie z kimś, kto nie wierzy w dokumentację sądową mówiącą o ukrywaniu przez Owsiaka rozliczeń pomiędzy własnymi firemkami, argumentując tym, że to osoba z wyrokiem o zniesławienie pyta osobę z kilkoma osobami o zniesławienie i odmawianie dostępu do informacji publicznej. Temu rozmówcy w dodatku (jak sam twierdzi) przeszkadza brak transparentności przepływu publicznych pieniędzy (za co sąd zasądził
Może przez to, że ciężko pogubić się w rozmowie z kimś, kto nie wierzy w dokumentację sądową mówiącą o ukrywaniu przez Owsiaka rozliczeń pomiędzy własnymi firemkami


@kielbasozer: znowu próbujesz przypisać mi autorstwo czegoś co istnieje tylko w twojej niezbyt lotnej główce, cały czas pytam o WOŚP oraz pieniądze przez niego zebrane, a ty z uporem maniaka powołujesz się na mrówkę, melona, oraz to że nie wiedzieć z jakiego powodu owsiak przywłaszcza
aż kusi żeby podesłać to WOŚP żeby przeciągali cię po sądach za takie pomówienia o przestępstwo, z drugiej strony skoro jesteś grubo po 70 i straciłeś kontakt z rzeczywistością to nic ci nie zrobią oprócz poniżenia wyrokiem


@Deska_o0: Ślij - śmiało. Jurek nie ma innych pieniędzy niż te, które zarobił na żebraniu cudzymi rękami, gdzie celem były chore dzieci. No i kto wie czy nie płacił WOŚP jako fundacja (procesy dotyczyły