Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever tnf otworzyło się parę lat temu na "ulicę" na kanwie tego, że jedna z ich kurtek stała się symbolem jak np. buty timbalandy w kolorze miodowym. To zupełnie normalna sprawa i nie wiem co w tym szokującego. Carhartt też został "przejęty" przez muzyczne środowiska x lat temu ale dopóki nie idzie z tym spadek jakości, to co w tym strasznego?

zachowujecie się jak wasi starzy ale z tą różnicą, że wy
ej dobra może ja przespałem ostatnie lata i ok boomer ale co się w międzyczasie wydarzyło że marka The North Face stała się synonimem szacunku i bogactwa? xD


@Polska5Ever: Teraz prawdziwy drillowiec nosi kurtki Moncler, jeansy Amiri i Nike Air Max 97. Kurtki z North Face, dres Tech Fleece i Airforce 1 to było na topie jakoś ze 3 lata temu.
@Polska5Ever: TNFa noszą na zachodzie leszcze bez środków na Canada Goose czy innego Monclera. Tak samo polskiemu oskarkowi mama prędzej kupi kurtkę za tysiaka niż grubo ponad 5 - tym sposobem mają na sobie coś co kojarzy się z zachodnią modą, mimo że dla gołodupców.
marka The North Face stała się synonimem szacunku i bogactwa


@Polska5Ever: po prostu inni producenci produkują taki kał teraz, że TNF wypada świetnie i dobrze przy tym wygląda(w przeciwieństwie do tych z decathlonu)
@Leniwiec1: Ta najniższa seria słyszałem, że się popsuła jakościowo. Poza sezonem można na ich sklepie wyrwać przeceny -40% (ja tak kupiłem dwie) i np. kurtkę z gore-texu bardzo sobie chwalę. Mam ją najdłużej i wciąż nie wygląda na zużytą, ten model wyszedł jeszcze przed wprowadzeniem ich materiału futurelight czy jakoś tak więc trochę już ma.
@Romeqq87 również proszę o nie szkalowanie Quechua.
Mam buty zimowe na śnieg z Q, chodzę w nich 3 rok (okazjonalnie bo u mnie śniegu mało) i są cały czas w dobrej kondycji.
A wspomniane TNF tu ostatnio była afera, jak buty za 8 stów po prostu się rozpadły w dłoniach bo guma skruszala, to jest ta jakość xD
@worldmaster: Nie każda. To pokłosie marketingu i strategii biznesowej, gdzie idąc w masówkę chcesz zachować elitaryzm (a przy tym rozwadniasz jakość, bo przecież ekspozycja ważniejsza). Te firmy są dokładnie tam, gdzie chcą, bo tak wynika z excela.
@Itslilianka po każdym sezonie piorę i w dodatku pomykam w dwóch zimowych na przemian a nie jednej cały czas jak 90% Polaków w 4f która nigdy pralki nie widziała bo się rozpadnie.