Wpis z mikrobloga

Stan Oregon w USA był taki, jaki sobie wyobrażaliśmy. Przejeżdżaliśmy przez proste i kręte drogi w lasach, w których drzewa były tak wysokie, że czuliśmy się mali. Byliśmy w malutkich i klimatycznych miasteczkach z dominującym górskim klimatem. Trekkingi do górskich jezior przeplataliśmy wygrzewaniem się w gorących źródłach.

Oregon to nie tylko zielone krajobrazy, ale i pustynie i kolorowe skały. Ale to nie wszystko. Oregon to także wulkany i lokalne piwa. Zapraszamy na obszerny przewodnik po tym bardzo różnorodnym stanie w USA!

Zapraszam do wykopaliska!
https://wykop.pl/link/7342459/najlepsze-miejsca-do-odwiedzenia-w-oregonie-usa
kej-ti - Stan Oregon w USA był taki, jaki sobie wyobrażaliśmy. Przejeżdżaliśmy przez ...

źródło: oregon-47

Pobierz
  • 38
@Aboin: to nie tylko nie szanowanie własności ale i natury. Byłem w Waszyngtonie (stanie) więc po sąsiedzku i ludzie tam, lokalsi głównie jakby mogli to by zaparkowali dosłownie już w morzu. Mają obrzydliwy styl plażowania, wjeżdżają autami pod samą wodę. #!$%@? z przyrodą i zwierzątkami co tam żyją w piasku. #!$%@? z ciszą i szumem fal. Tym bardziej wstyd dla OP że #!$%@? też taka żenade jako cywilizowany europejczyk.
@kej-ti hey 101 ciągnie sie-bez mała- od granicy z Kanadą w prowincji Kolumbii Brytyjskiej przez stan Waszynkton, poprzez Oregon, dalej do Kalifornii. Cudowny widok za dnia, niezapomniane doznania w nocy. Podróżni słyszą Pacyfik, którego skarpa znajduje sie tuż za baruerką autostrady. Ciekawostka:
Oregon to Stan bez podatku stanowego, jest tylko podatek federalny. Jeden z najpiękniejszych stanów Ameryki.
adamhome - @kej-ti hey 101 ciągnie sie-bez mała- od granicy z Kanadą w prowincji Kolu...

źródło: 280f0447dbe2448a8801f4e72c017873

Pobierz