Wpis z mikrobloga

@the_good_guy: ja kupiłem najdroższe wszystkie rzeczy w castoramie ( najdroższa kabina, wszystko grohe itd.) i sam materiał wyszedł około 23-24k. Chociaż jakbym wcześniej wiedział co i jak to bym przez allegro i podobne strony pokupował wyszło by pewnie z 10-20% taniej + robocizna ( to trwało około 2 tyg. przychodzili co mówili, że wezmą 6-8k, wziąłem tego za 8k bo z polecenia, bardzo dobrze zrobił )
Za taki metraż to same płytki położenie robocizna ci policzą z 12. Gdzie hydraulika, montaż kibla, jakieś ścianki, sufit. Firmy remontowe mają eldorado większe niż IT.
@Piotrek00: zrobię w 4 tygodnie ale nie zapłacę ani grosza za robociznę. Zawsze wychodziłem z założenia że budowlanka to jest prosta robota - wymaga trochę wprawy, ale bez przesady. Jak ktoś ma dużą presję czasu/kupę kasy lub inne zobowiązania to niech bierze fachowców za 20k, dla mnie to jest złodziejska kwota która nie jest w żaden sposób uzasadniona
@lizakkk: XD ale to nie o to chodzi, czy zrobisz czy nie zrobisz, ja nie mówię, że to jest budowa rakiety kosmicznej i nie dasz rady. Tylko piszesz, że to jest 20 koła za 1,5 tygodnia roboty, gdzie w rzeczywistości nie jesteś w stanie tego zrobić w tym czasie.