Wpis z mikrobloga

Wapujący Mirki, taka sprawa. Dotychczas popalałem sobie jednorazówki (dokładnie to Aroma King - mrożony arbuz). Dużo tego na miesiąc nie kupowałem bo brałem z max 50 buszków na dzień i mi starczyło. Ale stwierdziłem, że warto kupić coś lepszego, co w teorii zapewni mi lepsze doznania niż jakiś kawałek plastiku za 29zł z żabki. Zrobiłem krótki research, wziąłem Geekvape Wenax Q Pod... i jak dla mnie to downgrade względem tego co dotychczas paliłem. Co mi nie pasuje:
- Ciepły, wręcz gorący dym. W jednorazówkach był zimny
- Brak tego przyjemnego, słodkiego posmaku w ustach. Dym w ogóle taki jakiś rozemlany i mniej stężony smak. Testowałem dotychczas 2 słodkie liquidy
- Brak drapania w gardle jak w jednorazówce które uniemożliwiało mi pełny wdech bez kaszlu - co osobiście lubię. Liquidy które dotychczas paliłem z wysoką ilością soli nikotyny nie dały tego efektu kopa w przełyku.
- Palę na minimalnej mocy i nadal trochę za dużo tego dymu. Wolę coś bardziej dyskretnego

Dodam, że po wypaleniu zalania pierwszego kartridża, wlałem do środka liquid BM classic M o smaku niby tytoniu (przynajmniej tak jest na stronie sprzedawcy, na opakowaniu nic o tytoniu nie ma) i smród taki z tego poszedł, że aż na ubranie przeszło - ale z zapachem tytoniu to niewiele miało wspólnego. Nie wiem, czy grzałkę spaliłem, czy to tak ma być xD

Proszę tutejszych ekspertów o polecenie jakiegoś nobrainera który spełni moje wymagania.

#epapierosy #epapieros #epalenie #vape
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Wapujący Mirki, taka sprawa. Dotychczas popalałem sobi...

źródło: temp_file5502285846079832436

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Dodam, że po wypaleniu zalania pierwszego kartridża, wlałem do środka liquid BM classic M o smaku niby tytoniu (przynajmniej tak jest na stronie sprzedawcy, na opakowaniu nic o tytoniu nie ma) i smród taki z tego poszedł, że aż na ubranie przeszło


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Nie wiem czy tak samo jest przy kartridżach, bo nie znam tego typu urządzeń, ale pewnie tak samo jak przy zwykłych grzałkach. Jak zakładasz świeżą grzałkę, zalewasz i
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:

to ja skurczybyka rozebrałem na części pierwsze i wrzuciłem do wrzątku na 10 minut, ale po MENTHOLU z darkline, i zalaniu arbuzem smak = gunvo, ale to pewnie ze względu na to, że menthol z tej firmy jest skuvvvysyńsko MOCNY ( _)
  • Odpowiedz