Wpis z mikrobloga

Ehh, wyobraźcie sobie że działaliście w zorganizowanej grupie przestępczej i jesteście tak głęboko umoczeni, że jedno słowo "nie" jako jedyna odpowiedź na całe przesłuchanie, wypowiedziana w złym momencie klepie zarzuty Tobie, a całą grupę kolejnych funfli w kręgu podejrzanych

Nie dane było mi nigdy, bo jestem urwa porządnych człowiekiem a nie śmiciem-złodziejem żerującym na tkance Państwa

#sejm #bekazpisu #polityka
Mowi - Ehh, wyobraźcie sobie że działaliście w zorganizowanej grupie przestępczej i j...
  • 47
@matt-pitt: a czemu nie może powiedzieć potem 'nie wiedziałem że ktoś się włamał' przecież nie można domniemać że gość ma wiedzę absolutną. A jakby tak można było domniemać to z drugiej strony jedyną odpowiedzią jaką mógłby udzielić to 'nie mam pewności'.

@StrongSilentType: W polsce nie ma 'fruit of the poisonous tree' z tego co wiem.
@Mowi: Patrząc na jego nerwową reakcję zaraz po odpowiedzi, wzrok, trzęsącą się rękę są 2 prawdopodobne odpowiedzi. 1. Zdał sobie sprawę jak bardzo schrzanił i właśnie to do niego dotarło. 2. Chciał tak właśnie odpowiedzieć i dotarło do niego, że PiS nie wybacza i i co mu może za to grozić. Tak czy inaczej - jazda z kundlami. Nie sądzę, że obecny rząd będzie kryształowy, ale w końcu widzę coś w