Wpis z mikrobloga

Ehh, wyobraźcie sobie że działaliście w zorganizowanej grupie przestępczej i jesteście tak głęboko umoczeni, że jedno słowo "nie" jako jedyna odpowiedź na całe przesłuchanie, wypowiedziana w złym momencie klepie zarzuty Tobie, a całą grupę kolejnych funfli w kręgu podejrzanych

Nie dane było mi nigdy, bo jestem urwa porządnych człowiekiem a nie śmiciem-złodziejem żerującym na tkance Państwa

#sejm #bekazpisu #polityka
Mowi - Ehh, wyobraźcie sobie że działaliście w zorganizowanej grupie przestępczej i j...
  • 47
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Istnieją maile które obciążają Sobonia w temacie wyborów kolejowych. Teraz wystarczy dowieść, że faktycznie taki mail został wysłany z takiego a takiego konta i Soboń się już włamem na konto nie wywinie, bo zaprzeczył pod przysięgą

Ogólnie radość trochę naciągana, ale biorąc pod uwagę przebieg przesłuchania to i tak dużo się udało wyciągnąć
  • Odpowiedz
via Android
  • 108
@matt-pitt @Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi w części swobodnej swojej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) stwierdził, że nie jest w stanie potwierdzić autentyczności mail z wycieku z prywatnej skrzynki. A teraz mówi, że nie było wlamu na jego skrzynkę. Wyciek jest z innej skrzynki, więc jeżeli nikt mu się nie włamał, to niejako potwierdza autentyczność maila. Generalnie, zakopał się strasznie i im bardziej będzie próbował się odkopać, tym bardziej się pogrążyć, bo
  • Odpowiedz
@Mowi: poza tym nie był zbyt konsekwenty, bo zamiast mówić, że nie ma nic do dodania ponad to co powiedział w części swobodnej wypowiedzi to mówił "mówiłem o tym już w trakcie swobodnej części wypowiedzi", choć o wielu sprawach ewidentnie nie mówił
  • Odpowiedz
@sezzart ta, później powie że z wszystkich dostępnych mu informacji nie mógł wiedzieć i podejrzewać nawet jakiegoś włamania ale w świetle nowych dowodów najwyraźniej do takiego doszło
  • Odpowiedz
via Android
  • 28
@podjad3k to wtedy odpowiadasz "nie wiem". Tak, jednoznaczna odpowiedź jest wiążąca, jak teraz powie że nie wie, to ma mataczenie. Zresztą, kilka innych osób potwierdzalo autentycznosc maili, można zobaczyć czy nie ma jakiegos wspólnego, z nim i osoba potwierdzająca. Na serio, oni nie są sprytniejsi od sądów raczej, tych normalnych sądów
  • Odpowiedz
@Mowi no nie są sprytniejsi ale mail sam w sobie to nie dowodzi niczego, a może nikt nie włamał mu się na maila tylko na pc i wysłał? na serio sądy powinny opierać się na dowodach i tak robią, znajdzie się na jego urządzeniu taki mail to jakiś dowód, a to że ktoś dostał to już niekoniecznie, nawet mogło nie być włamania u wysyłającego, a złamanie zabezpieczeń lub brak gdzie indziej i
  • Odpowiedz