Wpis z mikrobloga

@novellista: i dlatego powinni po takim donejcie wyłączyć live, nie wierzę że im to nie ryje psychiki, no ale kto ma, niech da.
Sam Mumim mówił swego czasu że ci co wysyłają donejty to dobrzy ludzie:)
  • Odpowiedz
@novellista: ludzie to sa poyebani. Rozumiem hejt ale pisanie żeby ktos popelnil samobojstwo to trzeba być amebą umyslową. Zgloszenie takie donejts chyba by kolo d--y wysylajacemu zrobilo.
  • Odpowiedz
@Distri_guy: a żebranie przez dwójke dorosłych zdrowych ludzi nie jest obrzydliwe? dają się szmacić za 5zł i dokładnie to dostają, mi tam ich nie szkoda
  • Odpowiedz
@galopujacypasikonik są tacy na tagu i ja osobiście mam ich na czarnej liście. Niektórzy się tak mocno nakręcają jakby picie Cambodii przez Gapcia miało wpływ na ich życie. Ciśnięcie beki, a podżeganie do samobójstwa to jest znacząca różnica.
  • Odpowiedz
@novellista: oczywiście jest to obrzydliwe i bez sensu, ale z drugiej strony uważam że jak ktoś podchodzi tak jak oni do tego i waflują się z Prezesem który w sumie robi patostreamy no to niestety taki sam będą mieli odbiór w donejtach.
Jest mnóstwo kanałów które robią lajvy nawet z kasą i jakoś nie ma takich obraźliwych donejtów.
Jak ktoś idzie w patostreamy to takie ma donejty, a dwa że
  • Odpowiedz