Wpis z mikrobloga

Dlaczego niebiescy (zwłaszcza na wykopie) mają problem z logicznym myśleniem, czytaniem ze zrozumieniem i rozmowami z innymi użytkownikami, mają zerową zdolność przyjmowania faktów i mają swój świat?

Przykłady

- napisałam że preferuję facetów do 180cm. I tak znajdzie się jakiś, który mi wmówi, że wie lepiej, że kłamię, albo jest to spowodowane kompleksami (xD) o których wie on ale ja już nie muszę być ich świadoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- jakąś różowa napisze, że masz jakieś zainteresowania będąc różową, jako odpowiedź na sugestie, że różowe zainteresowań nie mają. Od razu nawet się taki nie zapyta czym się interesujesz tylko wyskoczy z tekstem "hurr durr ale przecież Netflix i kosmetyki to nie zainteresowania". Wut? Czego ma dotyczyć ten komentarz, jak nigdzie nie było wspomniane nic o Netflix?

- napisałam, że nie czuję potrzeby kupna nowego samochodu skoro stary jest dobry a swoje pieniądze chcę wydać na swoje potrzeby, że wolałabym inwestycje w wspomnienia i rozwój osobisty, a niebieski woli wydać na rzeczy materialne, to zostałam zjechana, że ja oczekuję że podróże, rozwój osobisty itp to mi będzie fundował mój niebieski oraz zostałam oddelegowana by znaleźć sobie "w końcu pracę" (która mam od trzech lat). Jakie zagubione atomy musiały się zderzyć żeby powstała taka właśnie myśl xD

- napisałam że podróże to wspomnienia, ale uj, człowiek-beton i tak powie, że chodzi o wstawienie zdjęć na Instagramie. SKAD MU SIE TO WZIĘŁO? Nawet nie raczył zweryfikować najpierw, czy w ogóle posiadam tam konto. Nie, po co xD najlepiej walić na oślep przemyśleniami z doopy.

- napiszę, że wolę faceta który pokazuje uczucia, emocje. I tak jakiś dzban mnie zwyzywa, że nie, on wie lepiej, że zostawię go dla nieczułego chama badboja. Dlaczego? Nie wiem. W końcu po co to zweryfikować jak można wysłać standardową szablonową odpowiedź, mieć z głowy i cyk i dalej szkalować #p0lka.

Dyskusja z takimi ćwierćinteligentami nie ma sensu. Maja w głowie jeden scenariusz i sprowadzą zawsze dyskusję z różową do tego momentu, aby śmiało mógł ją dalej szkalować, wmawiając jej, co lubi, czego nie lubi itp. Zero myślenia.

Cokolwiek się nie napisze, będąc różową, a wykopki i tak będą myśleć, że wiedzą lepiej xD czy jak trzeba jej słowa interpretować.

Drodzy niebieski z wykopu, prośba gorąca do was - zanim zaczniecie insynuować różowym jakieś farmazony, które wam się ubzduraly, to może najpierw z łaski swojej zapoznacie się pierw z różową, a nie od razu sypiecie tekstami na oślep? Czy to takie trudne?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpill #przemyskenia
  • 33
@AlienFromWenus: Większość kobiet po prostu kłamie albo same nie rozumieją mechanizmów rządzących światem np.

napiszę, że wolę faceta który pokazuje uczucia, emocje. I tak jakiś dzban mnie zwyzywa, że nie, on wie lepiej, że zostawię go dla nieczułego chama badboja.


Wiele kobiet tak mówi dopóki faktycznie trafi się ktoś kto pokaże słabość i wtedy coś podświadomie klika i już relacja się zmienia.
@AlienFromWenus: ogólnie to chyba wynika z tego że wierzą w redpill który uznaje właśnie że kobiety lubią chadowych chamskich mężczyzn którzy są przystojni i mają dużo wzrostu nie zauważając że różnice pomiędzy ludźmi są tak duże że nie warto się przejmować nim nawet jeśli większość kobiet lubi typ faceta który wcześniej opisałem
@AlienFromWenus: Większość kobiet po prostu kłamie albo same nie rozumieją mechanizmów rządzących światem np.


@onepnch: jakie to są mechanizmy i co jest bardziej prawdopodobne to większość kobiet kłamię czy to że masz błędną wizje tego co one myślą?

Wiele kobiet tak mówi dopóki faktycznie trafi się ktoś kto pokaże słabość i wtedy coś podświadomie klika i już relacja się zmienia.


To jest typowa redpillowa teza do której potrzebny jest jakikolwiek
To jest typowa redpillowa teza do której potrzebny jest jakikolwiek dowód poza anegdotycznym


@NihilistycznyFemboy: niestety nie ma jeszcze oficjalnych badań na ten temat (chyba). zostają nam jedynie setki wątków i komentarzy na reddicie i wykopie, podobne doświadczenia nasze i naszych znajomych oraz sporadyczne opinie różowych, z którymi uda się nawiazać kontakt na tyle bliski kontakt, aby nie bały się tego przyznać.
niestety nie ma jeszcze oficjalnych badań na ten temat (chyba). zostają nam jedynie setki wątków i komentarzy na reddicie i wykopie,


@czescmampytanie: czyli pozostaje nam gówno dowód który o niczym nie świadczy

podobne doświadczenia nasze i naszych znajomych oraz sporadyczne opinie różowych


nasze doświadczenia mogą być błędne a co więcej często

kontakt na tyle bliski kontakt, aby nie bały się tego przyznać.


to też o niczym nie świadczy