Wpis z mikrobloga

Dlaczego niebiescy (zwłaszcza na wykopie) mają problem z logicznym myśleniem, czytaniem ze zrozumieniem i rozmowami z innymi użytkownikami, mają zerową zdolność przyjmowania faktów i mają swój świat?

Przykłady

- napisałam że preferuję facetów do 180cm. I tak znajdzie się jakiś, który mi wmówi, że wie lepiej, że kłamię, albo jest to spowodowane kompleksami (xD) o których wie on ale ja już nie muszę być ich świadoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- jakąś różowa napisze, że masz jakieś zainteresowania będąc różową, jako odpowiedź na sugestie, że różowe zainteresowań nie mają. Od razu nawet się taki nie zapyta czym się interesujesz tylko wyskoczy z tekstem "hurr durr ale przecież Netflix i kosmetyki to nie zainteresowania". Wut? Czego ma dotyczyć ten komentarz, jak nigdzie nie było wspomniane nic o Netflix?

- napisałam, że nie czuję potrzeby kupna nowego samochodu skoro stary jest dobry a swoje pieniądze chcę wydać na swoje potrzeby, że wolałabym inwestycje w wspomnienia i rozwój osobisty, a niebieski woli wydać na rzeczy materialne, to zostałam zjechana, że ja oczekuję że podróże, rozwój osobisty itp to mi będzie fundował mój niebieski oraz zostałam oddelegowana by znaleźć sobie "w końcu pracę" (która mam od trzech lat). Jakie zagubione atomy musiały się zderzyć żeby powstała taka właśnie myśl xD

- napisałam że podróże to wspomnienia, ale uj, człowiek-beton i tak powie, że chodzi o wstawienie zdjęć na Instagramie. SKAD MU SIE TO WZIĘŁO? Nawet nie raczył zweryfikować najpierw, czy w ogóle posiadam tam konto. Nie, po co xD najlepiej walić na oślep przemyśleniami z doopy.

- napiszę, że wolę faceta który pokazuje uczucia, emocje. I tak jakiś dzban mnie zwyzywa, że nie, on wie lepiej, że zostawię go dla nieczułego chama badboja. Dlaczego? Nie wiem. W końcu po co to zweryfikować jak można wysłać standardową szablonową odpowiedź, mieć z głowy i cyk i dalej szkalować #p0lka.

Dyskusja z takimi ćwierćinteligentami nie ma sensu. Maja w głowie jeden scenariusz i sprowadzą zawsze dyskusję z różową do tego momentu, aby śmiało mógł ją dalej szkalować, wmawiając jej, co lubi, czego nie lubi itp. Zero myślenia.

Cokolwiek się nie napisze, będąc różową, a wykopki i tak będą myśleć, że wiedzą lepiej xD czy jak trzeba jej słowa interpretować.

Drodzy niebieski z wykopu, prośba gorąca do was - zanim zaczniecie insynuować różowym jakieś farmazony, które wam się ubzduraly, to może najpierw z łaski swojej zapoznacie się pierw z różową, a nie od razu sypiecie tekstami na oślep? Czy to takie trudne?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpill #przemyskenia
  • 32
@onepnch: z doświadczenia. Pragniecie kur domowych których jedyne zainteresowania to dom, dzieci, gotowanie, sprzątanie, dbanie o wygląd. A potem macie pretensje że kobiety nie mają innych zainteresowań xd
@onepnch: a jak ja uważam za bullshit że kobiety
- preferują roochaczy
- nie mają zainteresowań poza modą i Netflixem
- lecą na badboi
- wolą dzielić się chadem w kilka kobiet
- że wszystkie lecą na wzrost

To jestem wyzywana od p0lek nienawidzących mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus Nie preferujesz facetów do 180 cm, tylko sobie to wmawiasz. Oczywiście pomimo tego możesz mieć niższego chłopa, ale nie dlatego, że taka jest Twoja preferencja, tylko z różnych innych zmiennych, które wchodzą do tego równania. Po prostu czasem trzeba obniżyć wymagania, a braki we wzroście nadrabia innymi cechami i wychodzi na to, że jest najlepszą alternatywą spośród dostępnych.

Podobnie wmawiasz sobie, że wolisz faceta, który pokazuje uczucia i emocje. To bzdura.
@AlienFromWenus bo większość użytkowników męskich tego portalu, którym by się chciało pisać do nieznanej laski z internetów, to terminalnie online typy, które swoją wiedzę o ludziach czerpią z bajek o chadach, julkach i oskarkach