Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest ze mną nie tak? Z każdą dziewczyna zawsze się nudziłem i tylko marzyłem o tym by wrócić do domu i porobić swoje rzeczy. Niektóre chciały żebym został na noc a ja "nie nie, mam coś do zrobienia w domu". I wracałem i trening (bo mam domowa siłownię), podcascik, gotowanie dobrego obiadu na przyszły dzień, filmik, pogranie, posprzątanie, zakupy na Amazon, poczytanie fajnych artykułów, sprawdzenie giełdy. A u nich bym co? Zaruchal I poszedł spać. Serio to jest nudne jak cholera.

Zawsze myślałem że dziewczyna ma być dodatkiem do życia i razem mamy się wspierać i budować. A one najczęściej : spacer, imprezka, restauracja, filmik i spać. Gdzie jakikolwiek samorozwój? Gdzie poznanie czegoś? Takie potworne bierne życie a dzień za dniem mija... A najgorsze są te dziewczyny które uważają pracę za cały ich sens życia. Jak można pracując w korpo tak bardzo być ślepym by się nie zorientować że jest się trybikiem, wpisem w Excelu, bullshit job?

Istnieją jakieś dziewczyny z którymi mógłbym razem poćwiczyć, pozwiedzać świat, pograć, pogotowac, powymieniać się ciekawostkami?

#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#rozowepaski
#zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
Istnieją jakieś dziewczyny z którymi mógłbym razem poćwiczyć, pozwiedzać świat, pograć, pogotowac, powymieniać się ciekawostkami?


@mirko_anonim: Do tego co napisałeś lepiej nadają się kumple. Utrudniasz sobie życie oczekując takiego pakietu cech u dziewczyny, na dodatek jeszcze macie mieć relację intymną.
@mirko_anonim: to co robisz też jest dość nudne, ot typowy grindujący chłopak w pustym apartamencie jakich tysiące.

Poza tym wpadanie na jeden dzień, a życie razem to dwie różne rzeczy. To logiczne że wpadając na jeden dzień nie będziecie spędzali go na czytaniu artykułów w osobnych pokojach tylko wykorzystacie ten czas żeby spędzać go razem.

Będąc z nią przecież mogłeś zaproponować zrobienie wspólnie obiadu albo obejrzenie filmiku/podcastu. Dziwne że nie przyszło
Z jaką to wartością się rodzą której nie mają chłopy?


@TheOneWhoKnocks: serio mam ci tłumaczyć takie podstawy rynku matrymonialnego? zastanawiałeś się kiedyś czemu każdy huha i dmucha na kobiety, a dla facetów zostaje "weź się w garść"? zastanawiałeś się czemu zwykli faceci są wysyłani na wojne, a zwykłe kobiety są szczególnie chronione? zastanawiałeś się dlaczego dziewczyny juz od młodości mają o wiele mniejsze problemy z samotnością niz faceci? wysil trochę te
@czescmampytanie to Ty wysil szare komórki. I pomysł czego by nie było bez chłopów. I nie mam tutaj na myśli zapładniania a zwykle techniczne sprawy. Kobiety domu nie wybudują, a ich zdolności logicznego myślenia nie pozwalają na rządzenie firmą/krajem

Wuj z nimi że są tak traktowane. Na pewno nie jest to z pożytkiem dla społeczeństwa i powinno się to zmienic.
@TheOneWhoKnocks:

I pomysł czego by nie było bez chłopów.


no nie było by wielu rzeczy i co to zmienia? poza tym żeby zbudować te domy to chłopy właśnie musieli sami do tego dojść ciężką pracą w trakcie swojego życia więc znowu wracamy do punktu wyjścia.

Kobiety domu nie wybudują, a ich zdolności logicznego myślenia nie pozwalają na rządzenie firmą/krajem

bzdury. oczywiście że by wybudowały gdyby musiały, ale chłop nawet jakby chcial