Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co jest ze mną nie tak? Z każdą dziewczyna zawsze się nudziłem i tylko marzyłem o tym by wrócić do domu i porobić swoje rzeczy. Niektóre chciały żebym został na noc a ja "nie nie, mam coś do zrobienia w domu". I wracałem i trening (bo mam domowa siłownię), podcascik, gotowanie dobrego obiadu na przyszły dzień, filmik, pogranie, posprzątanie, zakupy na Amazon, poczytanie fajnych artykułów, sprawdzenie giełdy. A u nich bym co? Zaruchal I poszedł spać. Serio to jest nudne jak cholera.

Zawsze myślałem że dziewczyna ma być dodatkiem do życia i razem mamy się wspierać i budować. A one najczęściej : spacer, imprezka, restauracja, filmik i spać. Gdzie jakikolwiek samorozwój? Gdzie poznanie czegoś? Takie potworne bierne życie a dzień za dniem mija... A najgorsze są te dziewczyny które uważają pracę za cały ich sens życia. Jak można pracując w korpo tak bardzo być ślepym by się nie zorientować że jest się trybikiem, wpisem w Excelu, bullshit job?

Istnieją jakieś dziewczyny z którymi mógłbym razem poćwiczyć, pozwiedzać świat, pograć, pogotowac, powymieniać się ciekawostkami?

#logikarozowychpaskow
#zwiazki
#rozowepaski
#zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
Istnieją jakieś dziewczyny z którymi mógłbym razem poćwiczyć, pozwiedzać świat, pograć, pogotowac, powymieniać się ciekawostkami?


@mirko_anonim: Do tego co napisałeś lepiej nadają się kumple. Utrudniasz sobie życie oczekując takiego pakietu cech u dziewczyny, na dodatek jeszcze macie mieć relację intymną.
  • Odpowiedz
Zawsze myślałem że dziewczyna ma być dodatkiem do życia i razem mamy się wspierać i budować. A one najczęściej : spacer, imprezka, restauracja, filmik i spać. Gdzie jakikolwiek samorozwój? Gdzie poznanie czegoś? Takie potworne bierne życie a dzień za dniem mija


@mirko_anonim: nudny gosc jestes i wyrywasz same nudziary i tyle
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to co robisz też jest dość nudne, ot typowy grindujący chłopak w pustym apartamencie jakich tysiące.

Poza tym wpadanie na jeden dzień, a życie razem to dwie różne rzeczy. To logiczne że wpadając na jeden dzień nie będziecie spędzali go na czytaniu artykułów w osobnych pokojach tylko wykorzystacie ten czas żeby spędzać go razem.

Będąc z nią przecież mogłeś zaproponować zrobienie wspólnie obiadu albo obejrzenie filmiku/podcastu. Dziwne że nie przyszło
  • Odpowiedz
Z jaką to wartością się rodzą której nie mają chłopy?


@TheOneWhoKnocks: serio mam ci tłumaczyć takie podstawy rynku matrymonialnego? zastanawiałeś się kiedyś czemu każdy huha i dmucha na kobiety, a dla facetów zostaje "weź się w garść"? zastanawiałeś się czemu zwykli faceci są wysyłani na wojne, a zwykłe kobiety są szczególnie chronione? zastanawiałeś się dlaczego dziewczyny juz od młodości mają o wiele mniejsze problemy z samotnością niz faceci? wysil trochę te
  • Odpowiedz
@czescmampytanie to Ty wysil szare komórki. I pomysł czego by nie było bez chłopów. I nie mam tutaj na myśli zapładniania a zwykle techniczne sprawy. Kobiety domu nie wybudują, a ich zdolności logicznego myślenia nie pozwalają na rządzenie firmą/krajem

Wuj z nimi że są tak traktowane. Na pewno nie jest to z pożytkiem dla społeczeństwa i powinno się to zmienic.
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks:

I pomysł czego by nie było bez chłopów.


no nie było by wielu rzeczy i co to zmienia? poza tym żeby zbudować te domy to chłopy właśnie musieli sami do tego dojść ciężką pracą w trakcie swojego życia więc znowu wracamy do punktu wyjścia.

Kobiety domu nie wybudują, a ich zdolności logicznego myślenia nie pozwalają na rządzenie firmą/krajem

bzdury. oczywiście że by wybudowały gdyby musiały, ale chłop nawet jakby chcial
  • Odpowiedz
@czescmampytanie nie wybudują. Nie jest to dla nich fizycznie możliwe

Wiem że taki jest świat, ale się tym nie przyjmuję, tylko zwracam uwagę na rzeczy które żądają kłam temu że baby rodzą się z wartością a chłop musi na nią zapracować
  • Odpowiedz