Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IlawaNidzica: Co niby? Jeżeli zbierzesz większość konstytucyjną to niech sobie będzie. Na razie wygląda jakby łamanie i ignorowanie prawa będzie standardem po rządach POPiSu gdzie każdy robi co chce. Czemu następna ekipa po obecnej ma też nie ignorować prawa i wjeżdżać z buta zasłaniając się "wolą narodu" czy "przywracaniem praworządności"? Kiedy ma być koniec?
@Kejran

@Xefirex A jaki pomysł ma Bosak na rozwiązanie tego pisowskiego burdelu konstytucyjnego, bo póki co są dobrzy tylko w krytykowaniu wszystkich dookoła.


Bosak jest w opozycji. Jego DEMOKRATYCZNA rola polega na krytycznej i merytorycznej ocenie obozu rządzącego.

Bosak realizuje swoją funkcję zgodnie z prawem, w przeciwieństwie do obozu rządzącego.

Jednak żeby to dostrzec trzeba przestać modlić się do tuska
@Xefirex Bosak zaorał całą swoja konfederacką narracje o pakcie nie agresji miedzy Pis a Peło. TEraz ON SAM błaga PeŁO ; nie rozliczajcie mi PISu bo nie zgadza mi się narracja xD Czekam aż upadnie na kolana przed Tuskiem i będzie błagał o litość nad pis xD
młody jesteś, jeszcze ogarniesz o co w tym wszystkim chodzi.


@Njal: Uwielbiam to głupiutkie tłumaczenie. Moja babcia rocznik '29, przeżyła Powstanie, miała zakaz pracy na terenie Warszawy, internowana za Solidarność mieszkała po sąsiedzku z małymi Kaczorami. I też z pewnością za młoda? Bo podobnie jak jej koleżanki z żoliborskich Szarych Szeregów życzyły wszystkim dobrze, ale pomimo różnic w ocenie okrągłostołowej Polski tej pisowskiej szajki szczerze nie cierpiały za wszystkie niegodziwości, przekręty,
@Njal: ty jesteś stary a nie ogarniasz że Bosak bronił PiSu przez ostatni tydzień za to że ci wstrzymali się od głosu XD 10 koła droga nie chodzi, trzeba dać dupy za taką kasę jak Kukiz.
O tyle jest debilem że mógł wcześniej to by się nachapal a tak to gówno tylko kompromitacja całej konfy.