Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy, zamówiłem w dobrej promocji zestaw #milwaukee jak na foto, główny bohater to M18 OneDD2 (bez udaru). Mam dwa pytania:
1. Czy brak udaru to duży minus? Do wiercenia w betonie mam dużą wiertarkę Makity z prawdziwym udarem, moje dotychczasowe doświadczenia z narzedziami aku to to, że wibrują zamiast bić. Czerwoni na stronie też nie podają jak silny jest udar w OnePD2 więc zakładam, że to też tylko wibracje.
2. Na tabliczce znamionowej jest napisane że maszyna to OnePD2 (patrz 2 foto), ale na pudełku, w apce i na rachunku że to DD2 (czyli bez udaru). Czy to normalne?
#elektronarzedzia #narzedzia #majsterkowanie #budujzwykopem
Tapirro - Czołem mirasy, zamówiłem w dobrej promocji zestaw #milwaukee jak na foto, g...

źródło: 124246-4933464525

Pobierz
  • 12
Czy brak udaru to duży minus? Do wiercenia w betonie mam dużą wiertarkę Makity z prawdziwym udarem


@Tapirro: No to po minusie.

Czy to normalne?


@Tapirro: Raczej nie. Nie spotkałem się z tym. Zapytaj sprzedawcy, czy nie będzie pod górkę w razie reklamacji i zachowaj korespondencję. TTI czasami robi pod górkę z serwisem, to będziesz miał dupochron.
via Android
  • 0
@Zbyszek_Kudriawcew @wypokowy_expert jestem po konsultacji z producentem - dziwna sprawa, to jakiś błąd z produkcji. Mogą mi wymienić na taką z dobrą naklejką ( ͡º ͜ʖ͡º) więc olać to, serwisu naklejka nie interesuje tylko numer seryjny, który u mnie jest prawidłowy. BTW podróbki nie działają z aplikacją.