Aktywne Wpisy
UzytkownikHejto +66
Nie wiesz i się nie dowiesz (bo mamy cenzurę)
Moderacja wykopu usunęła z głównej znalezisko (114 komentarzy, 230 wykopów w 2 godziny)
od @ArseneWengerTheAnimatedSeries
https://wykop.pl/link/7944713/stworzylem-nie-wiem-ale-sie-dowiem-i-zostalem-z-niczym
Moderacja wykopu usunęła z głównej znalezisko (114 komentarzy, 230 wykopów w 2 godziny)
od @ArseneWengerTheAnimatedSeries
https://wykop.pl/link/7944713/stworzylem-nie-wiem-ale-sie-dowiem-i-zostalem-z-niczym
źródło: image
Pobierz
MagicznyKarp +5
#kiszak #skeletal
Łapta świeże nowości z progresu skeletala, xD
Także dzisiaj kiszak przez 5h rozmawiał z wydawcą o mechanikach w skeletalu, i nie mógł (wydawca) nic nowego dodać (kiszak jest z tego dumny)
Praca kiszaka i pawika (programisty) jest już prawie zrobiona, tylko ci graficy się o---------ą
I właśnie przez to jeszcze nie wydana jest ta gra, co go wkurza, bo już by chciał to wypuścić (jeśli nic się nie zmieniło to
Łapta świeże nowości z progresu skeletala, xD
Także dzisiaj kiszak przez 5h rozmawiał z wydawcą o mechanikach w skeletalu, i nie mógł (wydawca) nic nowego dodać (kiszak jest z tego dumny)
Praca kiszaka i pawika (programisty) jest już prawie zrobiona, tylko ci graficy się o---------ą
I właśnie przez to jeszcze nie wydana jest ta gra, co go wkurza, bo już by chciał to wypuścić (jeśli nic się nie zmieniło to




Chcecie się pośmiać?
W zależności od oceny rocznej taka podwyżka. Skala od 0-5
Były 4 kategorie z kilkunastoma pomniejszymi ocenami, które średnio jasne były. 2 kategorie ocenia lider zespołu, 2 kategorie tutejsza wierchuszka, czyli 2 managerów oddziału
Chyba wszyscy dostali ocenę 2.9 - 3.4
2,9-3,0 - 0,5% podwyżki
3,1-3,2 - 1% podwyżki
3,3-3,4 - 1,5% podwyżki
3,5-5 - 2%!!!
Ja z lekka poganiacza kładłem na prace i dostałem 2.9, kolega obok, bardzo kompetentna i pracowity - dostal 3 (mamy tego samego lidera, chyba nas średnio lubi). Reszta, która miała innego lidera to podciągało do tych 3,3 albo 3,4 (może ktoś ma 3,6)
Praca nudna, nie rozwojowa, malpia — ot tacy inżynierowie, wyrobnicy na rzecz zachodnich koncernów. A podwyzki nie jest jedynym aspektem który tutaj nie gra, ale nie będę wymieniał wszystkich smaczkow mojej pracy
Średnio w tej lokalizacji o prace w mojej branży, wysyłam CV prawie na jakiegokolwiek specjalistę lub młodszego specjalistę by się przebranżowić, ale póki co, nikt się nie odzywa. Jestem pewien ze się coś ruszy, że ogarnę sobie coś fajnego, może i swojego własnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale póki co, jestem w cyrku wiec się śmieje
A było pójść do IT... ajjj ten młody romantyzm i ganiania za marzeniami, teraz dopiero zaczyna to bolec. Tak, zostałem konstruktorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #pracbaza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: przynajmniej lubisz swoją robotę .... a jednak nie :D
powodzenia ;)