Wpis z mikrobloga

@Rasteris: bardzo wątpię, może to podsycają jednak większość piszących po prostu się boi. lekkie życie to i nie ma co im się dziwić. ja jestem za tym żeby wyjechali już teraz bez prawa powrotu.
  • Odpowiedz
ja akurat pójde walczyć tylko po to żeby móc ramię w ramie z niemcami postrzelać do russkich tak jak mój dziadek


@evilmalina: Ten komentarz przywołał historię która przydarzyła się mojej babci. Gdy była nastolatką (w czasie wojny) szła z koleżanką przez pole. W lesie nieopodal stacjonowali ruscy. Nagle usłyszała strzał i zobaczyła, że jej koleżanka upadła, więc moja babcia też padła na ziemię. Leżała na polu, obok martwej koleżanki, aż
  • Odpowiedz
@hellfirehe: przecież to bzdura totalna
Uważasz że wrogie wojska magicznie materializują się na terenie kraju?
Przecież takie manewry przy granicy trwają długie miesiące
  • Odpowiedz
  • 4
@naganiaczherculesa: Co to jest za tok rozumowania? Skąd wniosek, że się nie spotykam? Za kilkanaście godzin mam spotkanie z różową we włoskiej restauracji. I swoje zdanie podtrzymuję - niech za obecny zepsuty, feministyczny system giną kukoldy i kobiety, bo ja nie zamierzam(i nie tylko ja sądząc po liczbie plusów).
  • Odpowiedz
@D00msday: Poczytałem trochę Twoich wpisów i mam takie osobiste pytanie. Nie uważasz, że na Twoje postrzeganie świata wpływa Twoje zaburzenie osobowości? Mogę się z tym poniekąd utożsamiać, bo sam mam SZO, zdiagnozowane już kilkanaście lat temu i od tego czasu zmieniłem trochę poglądów na temat świata.

Pisałeś, że byłeś prześladowany w szkole, miałeś próbę samobójczą - uważasz, że kilkadziesiąt lat temu byś tego uniknął? Brzydzisz się wykastrowanymi, sfeminizowanymi mężczyznami, a
  • Odpowiedz
@emjot86: majątek nie wiadomo czy ma (jest szansa że nawet jeżeli go posiada to straci w wypadku bombardowania / obstrzału artyleryjskiego), a rodzinie to raczej będzie kazał uciekać za granicę więc nie będzie miał o co walczyć (chyba że rodzina nie będzie miała szans #!$%@?ć to wtedy można walczyć)
  • Odpowiedz