Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #transport mam pytanie. Kilka dni temu wróciłem do Polski z UK. Zrobiłem tam prawko na C+E, CPC oraz mam kartę kierowcy. Co jeszcze potrzebuje żeby zacząć pracę w Polsce jako kierowca międzynarodowy? Czy te 3 dokumenty wystarczą? #bekaztransa
  • 15
  • Odpowiedz
@Evarrrez powód jest prosty. W UK nie znajdziesz pracy bez doświadczenia. Szukałem przez 3 miesiące bez żadnego powodzenia. Szukałem na własną rękę jak i przez agencję. Zjechałem żeby zacząć jeździć ale zastanawiam się czy to co mam to jest wystarczająco czy jednak muszę dodatkowo jakieś kursy porobić.
  • Odpowiedz
powód jest prosty. W UK nie znajdziesz pracy bez doświadczenia. Szukałem przez 3 miesiące bez żadnego powodzenia


@SmoczeKrocze: co? W jakim rejonie Anglii?
Bo w pasie od Birmingham po Grantham masz mnóstwo firm i znam osobiście kilku gości którzy zaczęli około pół roku temu i wcześniej po kovidzie i w trakcie i żaden nie miał problemu znaleźć pracy.

W spożywce jest mnóstwo roboty, tylko tam trzeba się ochodzić i samemu rozładować
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze: piszesz na forum, kierowcy w UK na FB i ci by odpisali,
Albo idziesz do Lidla, Aldi, Tesco, Sainsbury's, Morrisons, Asda, I bezpośrednio do menagera transportu, że szukasz pracy.
Albo cię zatrudnienia na kontrakcie albo u podwykonawców.
Opcji jest sporo

W tym biznesie się nie dzwoni,
Tu się jedzie i gada z menagerem bezpośrednio,
  • Odpowiedz
W spożywce jest mnóstwo roboty, tylko tam trzeba się ochodzić i samemu rozładować wózkiem elektrycznym. 3-5k£ na rękę.


@adamsowaanon: daj mi namiary na 5k funtow miesiecznie to jutro skladam wypowiedzenie. bo jak rok temu w uk szukalem pracy jako kierowca to tez wyslalem wszedzie cv, zarejestrowalem sie do wszyskich agencji, osobiscie obszedlem wiekszosc firm transportowych w miescie i z trudem znalazlem prace po miesiacu szukania na solowke gdzie mam uprawnienia na
  • Odpowiedz
daj mi namiary na 5k funtow miesiecznie to jutro skladam wypowiedzenie. bo jak rok temu w uk szukalem pracy jako kierowca to tez wyslalem wszedzie cv, zarejestrowalem sie do wszyskich agencji, osobiscie obszedlem wiekszosc firm transportowych w miescie i z trudem znalazlem prace po miesiacu szukania na solowke gdzie mam uprawnienia na naczepe


@OjTakByczq: 5k £ to zarobisz jak robisz nadgodziny i siedzisz w biznesie kilka lat i znasz biznes, ja
  • Odpowiedz