Wpis z mikrobloga

@Nikczemny: strasznie monotonne ćwiczenia - dłużą się jak cholera i nie ma z nich w ogóle jakiejkolwiek przyjemności. Nie zliczę ile razy w trakcie robienia porypały mi się serie albo powtórzenia.
  • Odpowiedz
@morus12: nawet jeśli się rzadko czegoś napije? :(

@SvchosT: @bixor: jak to wszyscy? wlaśnie dużo osób poleca i podobno dziala...

@Broken: właśnie takie treningi spowodowały, że muszę się zainteresować wysiłkiem fizycznym ;)

@sunsu-sun: czemu?

@maqs7: nie trzeba biegać. w necie jest pełno informacji.

@kamdz: @JesterRaiin: @Sebaall: niby może być nudne, ale skoro ma przynieść efekty to czemu by nie zrobić? Ile dziennie to
  • Odpowiedz
@Nikczemny:

koro ma przynieść efekty to czemu by nie zrobić?


1. Efekty nie są nie wiadomo jak ekstra, ba na początku może się wręcz wydać, że człowiek się jeszcze bardziej roztył.

2. A gdzi eja mówię, żeby nie robić ? Swoje zdanie wyrażam i tyle.

Ile dziennie to zajmuje?


Na początku kilka minut, pod koniec bodajże 30 minut+
  • Odpowiedz
@Nikczemny: Zrypać nie zrypie, ale ja przestałem m.in. właśnie dlatego, że aż chodzić nie mogłem przez ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa - nawet 6 serii martwego ciągu mnie tak nie rypią co to. Są lepsze plany na brzuch niż A6W.
  • Odpowiedz
@Lysy_z_Oporowa: nie siedzę w ogóle w temacie, ale o a6w już kilkakrotnie słyszałem, nie potrzeba do tego żadnego sprzętu i nie zajmuje specjalnie dużo czasu, więc dlatego się tym zainteresowałem. Co byś polecił w takim razie?

@bixor: spalenie 3-4 kg głównie. No i jak je już spale to może kaloryfer... Ale to już dlugoterminowe plany.
  • Odpowiedz
@Nikczemny: Brzuch 2 razy w tygodniu. 2 serie na dolne partie, 2 serie na skośne, 2 serie na proste. Np. po 20 powtórzeń. Kluczem są krótkie przerwy między seriami. Jak będziesz czuł się na siłach, to 3 serie. Ważne, żeby mięśnie podczas wykonywania powtórzeń były cały czas napięte, a plecy proste (najlepiej krzyżuj łapy na klatce). Nie trzeba brzucha katować takimi planami jak A6W żeby się rzeźbił, to nie plecy.

Znajdź
  • Odpowiedz
@Sebaall: wśród efektów jest wymieniane spalenie tłuszczu - musi się coś spalić przy wysiłku. Na bieganie potrzeba więcej czasu, na dodatek pogoda niezbyt sprzyjająca. Siłownia to samo - czas i kasa potrzebne. A6W mnie kusi wlaśnie ze względu na krótki czas potrzebny do wykonania i brak kosztów...

@Lysy_z_Oporowa: własnie w A6W nie ma przerw między seriami i ćwiczą poszczególne partie, więc wydawało mi się to ok... Ale tak jak mówię,
  • Odpowiedz