Aktywne Wpisy
pieknylowca +208
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
źródło: 1000018959
Pobierz
lubie-sernik +86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Czy pracujac za granica mam szanse dostac kredyt w pl? Mam na mysli okolo 40-50 tysiecy, gdyz chce sobie kupic samochod, a nie chce od rekin wydawac tylu pieniedzy.
Od prawie roku pracuje w Holandii i zamierzam tu zostac dluzej. Pytam tu bo jestem aspoleczny i boje sie zadzwonic do bank i zapytac
#kredyt
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim