Wpis z mikrobloga

@cotozazycie: Iphone europejski nie ma wszystkich pasm które ma iphone kupiony w USA. Ja miałem problem z Oppo A31 (słaby przykład) i kupiłem Pixela na miejscu, nagle miałem zasięg wszędzie, nawet w parkach narodowych. Mam wrażenie, że nie znajdziesz telefonu który miałby wszystkie pasma, jakiś nowszy europejski będzie działać, ewentualnie nie 5g, a LTE.
@Testuje_Toster: ciekawy jestem jak wygląda w praktyce zasięg na tanim telefonie europejskim. Mam Galaxy A52s. Czy to jest kwestia braku zasięgu dopiero na całkowitych odludziach i w budynkach? Europejczycy przecież latają do Stanów i jakoś sobie radzą. Często internet choćby do nawigacji jest potrzebny zaraz po przybyciu.
@cotozazycie: Aż tak tragicznie na tym Oppo nie było, ale miałem np sytuacje, że amerykańce mieli LTE, a ja jakiś mega wolny internet. Jak potem podróżowałem po parkach z innymi osobami, to ja miałem najlepszy zasięg ze wszystkich osób (mieli telefony z europy, a ja pixela z usa). Jednak nie mogę powiedzieć, że całkiem byli uziemieni, raczej po prostu mieli zawsze wolniejszą transmisję, mniej kresek zasięgu.
@Testuje_Toster: porównywałem oferty amerykańskich prepaidów i wyszło, że najkorzytsniejszy ma sieć Visible gdzie za $25 jest nielimitowany internet(bez priorytetu ale bez limitu danych) jednak po wpisaniu na ich stronie IMEI tego telefonu wyszło, że jest niezgodny i przekierowanie do ich sklepu po nowy smartfon