Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, wpis kieruję do damskiej części portalu, choć męska może też coś podpowie. I nie jest to żadne ogłoszenie matrymonialne, ale nie mam się komu wygadać, a na głos rodziców nie mam co liczyć.
Czy ja mogę mieć jakiekolwiek wymagania co do kobiet, czy mam po prostu sobie odpuścić, a może mam się pogodzić z losem i zostać singlem na zawsze, bo może robię coś źle. Mam 24 lata, jestem kawalerem, nigdy nie byłem w związku, mieszkam z rodzicami na wsi, nie zrobiłem studiów, posiadam średnio ciekawą i rozwojową pracę(4,5k woj. świętokrzyskie), od paru lat odkładam pewną sumę na tzw. poduszkę finansową (gdyby coś w razie w). W pracy staram się robić wszystko w miarę szybko i porządnie, co powoduję, że jestem mile widziany wszędzie tam gdzie pracuję, choć od dłuższego czasu mam wrażenie, że się tam marnuję. W związku z moim zaangażowaniem otrzymuję mimochodem sygnały od damskiej części kierownictwa typu: byłbyś idealny na męża itp. itd. Tylko, że to nijak się ma do mojej sytuacji. Przecież ja tak na prawdę nie mam chyba nic do zaoferowania jakiejkolwiek kobiecie. Ba odnoszę wrażenie, że nawet kobiety po 50,40 by mnie odrzuciły a pod drugie nawet taki przysłowiowy Seba z bloków ma więcej do zaoferowania niż ja. Mam co prawda taką nie śmiałość, boje się tego odrzucenia po pierwszym przywitaniu. Próbowałem na Badoo, ale nawet najgorsze profile mnie omijają. Czy byłem nastawiony na stały związek lub coś jednorazowego to i tak jestem omijany. Uważam, że jestem taki 4/10, chociaż inni twierdzą inaczej, ale to takie opinie. Wiem, że będę zlinczowany, że się pewnie nie staram, no cóż, uważam że każdy zasługuję na kogoś drugiego, ale rzeczywistość jest inna. I jeszcze coś, czy wy różewepaski bardzo zwracacie uwagę na to jaką pracę wykonuję chłopak, czy to jest takie coś drugorzędne, a ja mam pod tym względem fioła i się dobijam.
#rozowepaski #zwiazki #randkujzwykopem #badoo #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
marnuję


@mirko_anonim: 4/10 wg. Ciebie to pewnie z 6/10 wyg. innych bo jestes pewnie za mocno samokrytyczny. 24 to #!$%@? mlody a facet z wiekiem dopiero nabiera atrakcyjnosci wiec najlepsze lata dopiero przed toba. Sam w 24 wygladalem jak #!$%@? (choc mialem juz kilka dziewczyn za soba) a dopiero pozniej pojewilo sie znaczace zainteresowanie kobiet. Wiec nie pekaj masz jeszcze kupe czasu i sporo ruchania przed toba. Zainwestuj w siebie, idzi
@mirko_anonim 24 lata to mlody wiek wiec masz spokojnie czas na próby znalezienia kogoś. Mężczyźni mogą mieć wymagania co do kobiet i nawet jest to zalecane jeśli chcesz by ten związek był trwalszy i miał lepsze podstawy by trwać. Różnie kobiety patrzą na mężczyzn i niektóre potrzebują mistycznego flow i chemii, a inne patrzą na związek przyszłościowo na zasadzie czy z tym mężczyzną warto realizować moje cele życiowe (np. Dzieci, zwierzaki, ślub,
@mirko_anonim:
Po pierwsze popelniles blad. Pytasz sie kobiet, jak podrywac kobiety.
To nie zadziala. Bo kazda kobieta klamie. I to jest tak gleboko zakorzenione klamstwo, ze one nawet nie widza jak bardoz klamia i same nie wierza w te bzdury ktore same opowiadaja.
Ty sie pytaj facetow, jak podrywac laski. Bo kazda glupia cizia Ci powie, ze zaloz tindera, badoo fajny profil i bedzie spoko. A nie bedzie spoko.
Jesli potrzebujesz
@mirko_anonim po pierwsze to się nie pytaj kobiet jaki powinieneś być bo Ci każda powie że miły, przyjacielski itp i nic z tego nie wypali - musisz być sobą i robić to na co masz ochotę, cokolwiek by to nie było. Po drugie to zmień nastawienie do siebie bo z tego co piszesz to na razie sam postrzegasz siebie jako słabego kandydata na partnera. Czuj się dobrze w swojej skórze, a reszta
✨️ Autor wpisu (OP): @naksu
Co do wyglądu, uważam się za 4/10 ale co można oczekiwać po chłopaku z lekkimi zakolami, wzrostem na poziomie 173 cm, szczupły. Ba raz raz zostałem oceniony na 33 lata, fakt byłem nie ogolony, trochę mnie to zabolało. No cóż.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
✨️ Autor wpisu (OP): @carnall1
Może coś w tym jest, jak na razie na siłownię nie chodzę, bo staram się ćwiczyć 3 razy w tygodniu po godzinie, niby jakiś efekt jest, chociaż jestem szczupły to nie jest aż tak źle, 173 cm to i tak za mało, chociaż w rodzinie mam przypadek, gdzie gościu jest niższy ode mnie, a mu się jakoś powodzi w tych sprawach, ciuchy i perfumy to nie
Anonim (nie OP): Myślę, że trochę tragizujesz. 24 lata to jeszcze młody, podobno statystycznie człowiek spotyka miłość swojego życia w wieku 29 lat, a ślub najczęściej biorą ludzie tak w wieku 30 - 35. Kwestia wykształcenia, zarobków, mieszkania z rodzicami rzeczywiście nie jest na plus, korzystając z anonimowości powiem uczciwie prosto z mostu, jestem rok starsza, u mnie już byś był skreślony potrójnie - mam wyższe studia, zarabiam więcej, w tym