Wpis z mikrobloga

Kurła, dziś druga dostawa z Ikea do nowego domu i drugi raz kurier dzwoni o 5:45, żeby powiedzieć, że będzie za godzinę. Gościu chyba leczy jakieś kompleksy, że wszyscy mają po robotniczemu wstawać tak jak on przed świtem. Do tego dzwoni tak uparcie, że nawet przez tryb "sen" się przebija. (°°

#zalesie #ikea
  • 54
@smk666 ja mam kuriera DHL, starszy dziadek, który… sam wchodzi do domu XD serio. Już dostał zjebe, telefon do centrali i dalej się nic nie zmieniło. Są sytuacje, w których on otwiera drzwi wejściowe (jak sa otwarte), wchodzi na klatkę schodową i potem szuka po drzwiach i wchodzi do mieszkania (jest to dom prywatny, ale klatka rozdziela na dwa mieszkania). Ostatnio miałem paczkę do nadania, zostawiłem w salonie to tylko słyszałem jak
Napisałem z 5 reklamacji na typa i kurier się magicznie zmienił, polecam takie dzialanie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duzy_Dziki_Zwierz: musze Cie zmartwić, pracowałem kiedyś w kurierce, takich skarg jak Twoja przychodzi X dziennie, a u nas na dyspozytorni była nawet nagroda na reklamacje miesiąca oczywiście nieoficjalna. Prędzej ktoś sobie dupsko podetrze taka reklamacja niż zrobi cokolwiek kurierowi. Gość pewnie sam odszedl
  • 1
ja bym zwrócił uwagę do sklepu, ikea raczej stoi frontem do klienta, więc powinni się do tego odnieść.

@Caleb88:

ja bym sie #!$%@?ł, typ nie ma szacunku do twojej pracy to ja nie miałbym do jego i zgłosił dziada, zero empatii

@vorio:
Jakbym planował kolejne dostawy to pewnie bym się pluł. Teraz to już w dupie to mam, wpis na #zalesie na wyrzucenie frustracji i do roboty. ( ͡º
  • 0
ja mam kuriera DHL, starszy dziadek, który… sam wchodzi do domu XD


@Ka4az:
To jakaś abstrakcja a ja myślałem, że poprzedni właściciel domu który właśnie kupiłem srogo przesadza wchodząc po swoje rzeczy których zapomniał zabrać do garażu bez pytania bo akurat brama była otwarta. Dopiero na ulicy go przyłapałem przez okno jak już wychodził z fantami.
  • 0
niechby się spróbował przebić przez tryb samolotowy, które zawsze włączam gdy idę spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szpongiel:
No cóż, nie każdy ma ten luksus, że może się całkowicie odciąć i potrzebuje tej furtki na "sprawy życia i śmierci".

myślę że łatwiej przychodzi pogodzenie się ze zmęczeniem gdy masz dobre zarobki, bo widzisz że coś z tego masz, tylko tyle i aż tyle.

@Docent_Jan_Mula:
Poruszasz dość
i bez takiego budzika borykam się w niektóre dni z przedwczesnym budzeniem i niemożnością dospania do przyzwoitej godziny.


@smk666: Budzenie się o 4-5 rano to jeden z objawów depresji, poobserwuj się czy nie masz innych
ja mam kuriera DHL, starszy dziadek, który… sam wchodzi do domu XD serio. Już dostał zjebe, telefon do centrali i dalej się nic nie zmieniło. Są sytuacje, w których on otwiera drzwi wejściowe (jak sa otwarte), wchodzi na klatkę schodową i potem szuka po drzwiach i wchodzi do mieszkania (jest to dom prywatny, ale klatka rozdziela na dwa mieszkania). Ostatnio miałem paczkę do nadania, zostawiłem w salonie to tylko słyszałem jak ktoś
@Xuzoun: mieszkania nie, bo cały dom jest "rodzinny" i nikt obcy tu nie mieszka. Drzwi zewnętrzne akurat były wtedy otwarte, bo tata coś robił w garażu (wejście do drugiego garażu jest od zewnątrz)
@smk666: Na stos z takimi ludźmi (°°
Jak ktoś ma bardzo napięty plan dnia, to takie wybicie ze snu może mocno zaszkodzić w wydajności pracy itd.
Godziny pracy powinny być przestrzegane, a nie cwaniaczek sobie cwaniaczkuje. Za to jako klient zapłaciłeś, by te godziny były takie, a nie inne. Wracamy do lat 80'-90' czy co, bo to standardy, o których człowiek
  • 1
Budzenie się o 4-5 rano to jeden z objawów depresji, poobserwuj się czy nie masz innych


@Monke:
U mnie raczej "pozostałości" nerwicy, którą wraz z wynikającą z niej depresją leczyłem dobrych kilka lat temu, może to być kwestia maski od CPAPa na bezdech senny która zaczyna mnie irytować bliżej poranka czy też pełnego pęcherza ale jak się przebudzę właśnie o tej 4-5 to mam problem aby dalej zasnąć a za to