Wpis z mikrobloga

Siostra ze szwagrem planują kupić samochód za 100k, oboje dymają w kołchozach, mają dziecko, małe mieszkanie ale kurde suv musi być. Jeszcze spytali czy im pożyczę 20% bo nie mają.
  • 90
  • Odpowiedz
@Cinoski: u mnie w pracy też jest jeden taki. Niedawno zaczął pracować a chciał już zaliczki brać bo musi nowe auto kupić, też suva.
Mieszkanie też ma małe i jeszcze trójkę dzieci czyli 3 x 800+
Co Ci ludzie mają w głowach
  • Odpowiedz
@Cinoski wstyd, nie chcesz przyłożyć ręki do możliwości przejeżdżania bezkarnie przez wysokie krawężniki i udawania zdolności terenowych.
Teraz tylko czekać, aż coś się w autku popsuje i jechać na wycenę do mechanika, która pewnie pójdzie w tysiące cebulionów ot tak. Uważaj, bo trzask dupsk może być wyjątkowo silny.
  • Odpowiedz
no niestety ale jest od #!$%@? takich ludzi. Sam znam rodzinę gdzie facet #!$%@? w kołchozie a pod blokiem stoi stare Audi q7


@Operator_imadla: Nie ma nic lepszego jak jazda do kołchozu dobrym autem które ci się podoba. Prawda, całe twoje życie jest #!$%@? ale przynajmniej te 30 minut dziennie w swoim Q7 masz tą chwilę radości.
Bawi mnie to komentowanie ludzkich zakupów de facto bez żadnej wiedzy na temat ich
  • Odpowiedz
@Cinoski jakiego suva kupisz za 100k? Dacie Duster? Chyba ze "używana klasa premium" to nie mam pytań

@wiewior_s Tylko przy tych danych które podał OP to może być nowa Dacia, trzyletni Qashqai, albo nastoletnie x5 i żadna z tych opcji nie jest jakaś dużo bardziej prawdopodobna od innej. Więc czym Ty jesteś zaskoczony? Istnieniem używanych aut na sprzedaż, gdzie kupno takiego to by była mimo wszystko lepsza decyzja niż pakowanie się w
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy auto straci na wartości w ciągu kolejnych lat i będzie trzeba w nie ładować hajs


@CREATE_USER: Ceny poszły tak do góry że nie ma co czekać, ja kupiłem auto 3 lata temu i teraz bym go prawdopodobnie sprzedał drożej
  • Odpowiedz