Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, w Was moja ostatnia nadzieja.
Szukam ludzi z politechniki Łódzkiej.
Jeden z Waszych bardziej znanych profesorów (profesor doktor habilitowany)Sławomir S. Zniszczył mi życie jadąc jak wariat,wyprzedzał 5aut na zakręcie.jakims cudem przeżyłem,niestety później było tylko gorzej aż do dzisiaj...dzisiaj jest tragicznie PZU przekfalifikowalo mój status jako nie godny by żyć.nie stać mnie już kompletnie na nic,na chleb na rachunki,totalnie na nic,za chwilę wyląduje na bruku.trafilem też niestety na "nieodpowiednich lekarzy".moja noga to temat na książkę.
Proszę pomóżcie mi nagłośnic sprawę

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/znany-profesor-zniszczyl-mu-zycie-szokuje-to-co-zaszlo-w-sadzie-skandal/w7s8nvn

https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,30386081,profesor-lodzkiej-uczelni-spowodowal-wypadek-i-odjechal-wyrok.html

https://czestochowa.naszemiasto.pl/mogl-zabic-uciekl-z-miejsca-wypadku-policja-szukala/ar/c1-9020939
Szymonkaczynski - Siema Mirki, w Was moja ostatnia nadzieja.
Szukam ludzi z politechn...

źródło: 1000016242

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@programista15cm: no nie wiadomo jeszcze.wsumie wolał bym chyba jeszcze raz ale mało ode mnie zależy.zamiast operować mnie od razu czekałem 4dni na wyciągu,mam dwa cm noge dłuższą a przez to też problemy z kolanem biodrem i kręgosłupem.lekarz stwierdził że on tak chciał żeby była dłuższa...
Z dziwnych rzeczy stosowałem kolagen dla koni.
  • Odpowiedz
@Szymonkaczynski: obyś wyszedł na prostą, trzymaj się.

No i tak jak inni mówili, wrzuć to samo rano, z pewnością większe zasięgi będą (chociaż najlepiej przed albo kilka godzin po sejmie bo z pewnością będzie się działo), a wykop pomógł z nie jedną aferą.
  • Odpowiedz
@Szymonkaczynski: jeśli możesz zrób zbiórkę na siepomaga lub na zrzutce bardzo chętnie się dorzucę jak za pewne większość wykopków. Niestety tak to jest że jak się ma jakiś tytuł to i ma się znajomości po sądach. Głowa do góry, póki walczysz jesteś zwyciężcą. Jakbyś potrzebował na rehabilitację po operacji to również sypnę groszem.
  • Odpowiedz
@Szymonkaczynski: Najgorsze, że takie coś może każdego spotkać. Jakiś napompowany bufon z kontaktami na drodze i o sprawiedliwości można właściwie zapomnieć. Załóż zbiórkę, może chociaż na życie będziesz miał.
  • Odpowiedz