Wpis z mikrobloga

  • 9
@onepnch: ano sama prawda

Chłop eksperymentował z różnym ashwagandami, witaminami, probiotykami, aminokwasami, adaptogenami i innymi duperelami a prawda jest taka, że odstawienie całkowicie alko daje o wiele lepsze efekty dla samopoczucia długoterminowo niż wpierdalanie tych wszystkich supli.
  • Odpowiedz
@enten: Potwierdzam, że działa super!
Ja generalnie lubię browary za sam ich smak ale nie lubię stanu upojenia.
No i też nie piłem w zeszłym roku od lutego do połowy czerwca i czułem się świetnie.
Spanie lepsze, kondycja wzrosła, waga spadła, dzieci nie patrzyły, że tata żłopie browary - same plusy.
A potem się zaczęło: grill, a to piwko do prac w ogrodzie, a to coś, itd
Gdzieś spadła motywacja (
  • Odpowiedz
ile trzeba chlać, żeby odczuwać tak duże skutki odstawienia?


@red7000: No właśnie wcale nie trzeba dużo ale wystarczy regularnie.
2-4 razy w tygodniu po browarku, dwa.
Wiem, że jest to już uzależnianie.
Gdyby były piwa bezalkoholowe, które smakują tak jak alkoholowe to wybór dla mnie byłby oczywisty.
Z tych bealko uwielbiam Miosławia IPĘ i Zateckie 0%.
Ale trzeba z tym ostatecznie skończyć ;)
  • Odpowiedz
miesiąc i dopiero po takim czasie zaczyna się zauważać efekty moim zdaniem


@enten: zależy od osoby nie raz na wykopie i hejto czytałem że po tygodniu odkrywa się nowe emocje, wszystko jest super, wyciska się więcej, mniej nerwów w życiu.

Ja w zeszłym roku miałem przerwę miesięczną i drugą 3 miesiące a żadnej różnicy nie widziałem
  • Odpowiedz
@enten: Potwierdzam, że drastyczne ograniczenie alko wpływa mega na samopoczucie. Jak ktoś ma zegarek Garmin z zaawansowaną analizą snu i się zastanawia dlaczego nie jest w stanie uzyskać sleep score 100 i body battery naładować na 100 i ma HRV poza normą to wystarczy odstawić alko i po tygodniu wszystko zaczyna wracać do normy.
  • Odpowiedz
@enten Oj tak. Ze mną było krucho, waliłem alko codziennie. Odstawienie alkoholu całkowicie to była jedna z niewielu decyzji w moim życiu co do których nie mam żadnej wątpliwości, że była dobra.
  • Odpowiedz