Wpis z mikrobloga

Wolski uważa, że każdy dezerter będzie śledzony przez służby krajów UE na podstawie tego gdzie loguje się jego telefon i gdzie płaci kartą / wypłaca gotówkę XDDD

Dzwonce po zespół ratownictwa z kaftanem na wyposażeniu, bo na leki już za późno.

#wojna #ukraina #rosja #wolski #geopolityka
slkt - Wolski uważa, że każdy dezerter będzie śledzony przez służby krajów UE na pods...

źródło: IMG_5224

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slkt: mnie to ciekawi czy sam ruszy do okopu, czy wykorzysta znajomości i hajs by co najmniej ulokować się w bezpiecznym miejscu, w wojsku. Bo jakoś nie widzę go by zapisał do obrony terytorialnej. A skoro taki pewny mobilizacji i świadomy, to już by zdobywał doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slkt: Bawi mnie w0lski niesamowicie. Odkąd ma mini plecy i gwarancję tego, że nie będzie w okopach jak podrzędne mięso armatnie to jakiś taki bardziej pewny siebie się stał ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@slkt: Typ ktory mu przybil kurczak powinien dostac darmowa krate piwa, bo pasuje w jego przypadku.
Dla mnie akurat typ przypomina takiego typowego korasa/korkiego taczera ktory byl gnebiony na podworku.
  • Odpowiedz