Wpis z mikrobloga

gówniak powiedział że gdyby miał glocka i mógł #!$%@?ć Ukraińca bez konsekwencji to by to zrobił.


@Wycu91: Oglądamy jakieś inne wideo ? Bo przecież nic takiego nie powiedział, nawet nie padło słowo glock, #!$%@?ć XD
@Wycu91: Dobra, teraz to zmienia postać rzeczy, lecz nadal twierdzę, że rozmowa z psychologiem wystarczy. Chyba, że faktycznie dochodzi do jakiegoś znęcania się to co innego a tak to gdyby Kurator zajmował się takimi głupotami, to kto by miał się zajmować grubszymi rzeczami? Warto zauważyć że dziecko zwraca uwagę, że ten Ukrainiec jest faworyzowany, jeśli to prawda to nie dziwię się że u dziecka rośnie nienawiść, a to tylko zasługa osób
@Uuroboros: Takie dzieciaki często powtarzają to co powiedzą ich rodzice. Nawet słychać trochę w słowach "i to jest właśnie [...] konkurencja. To jest konkurencja", że mówi stylem, który nie pasuje do tego dzieciaka. Prawdopodobnie powtarza słowa kogoś znacznie starszego
@Uuroboros: kwintesencja polaczkowatości. Przesiąknięty swoimi starymi ze wsi, co słychać w wypowiedzi i to typowe - nienawidzę bo jest lepszy ode mnie xD. Powinien narysować sobie wąsy
@Uuroboros: dzieciak ma starych antyukrainskich ktorzy pewnie przy kazdym obiadku przy stole nie omijaja tematu imigrantow wiec sie naslucha i potem powtarza, albo druga opcja - czyta glowna na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj jak srogo kwikłem XD


A tak na poważnie, obrzydliwy dzieciak, kompletnie nie rozumie czym jest wojna i gdyby był na miejscu tego ukraińca sam by sp*erdalał, no ale łatwo mówić siedząc i grając bez zmartwień


@Miguelos: dlatego to jeszcze durny dzieciak, tylko jak politycy jednej z partii zaczynajacej sie na "K", konczacej sie "onfederacja" walą taki kocopoły to się znajduje zawsze 7,16% w społeczeństwie co w to wierzy, A NIE
@Miguelos: 80% tych ukraińców co się zjechała przyjechała z terenów w ogóle nie zagrożonym wojną. Wujek przyjął taką rodzinkę co się okazała z Lwowa. Tylko hlali wódkę i melinę zrobili z domku. W dodatku nie chcieli się wyprowadzić przez 1.5r, a wszystko to bo zgłosili ich do programu 4 miesięcznego.
Polska i Polacy ostro dają się wykorzystywać
@Uuroboros: nie wiem jak to wygląda w szkolach ale np. Jak studiowałem na UE we Wrocławiu to Ukraińcy dostawali dobre oceny za to że powiedzieli cokolwiek na zajęciach a jak im sie nie chciało iść na kolokwium to mówili, ze się denerwują bo protesty na majdanie czy coś i wszystko im puszczali płazem.