Wpis z mikrobloga

Co myślicie o lampkach Kingseven l3-1000 / Rockbross r3-1000 / Specter MAVERICK 1000 (na mój rozum to ten sam chińczyk). Jakieś 110-130 zł w polskiej dystrybucji. Za te pieniądze jest coś lepszego? Złapałem się na tym, że jak jest już po zmroku, na oczach okulary przeciwsłoneczne, to z obecną lampką tak naprawdę nie za wiele widzę, by mieć czas reakcji przy 30 km/h.

#rower #szosa
ToJestNiepojete - Co myślicie o lampkach Kingseven l3-1000 / Rockbross r3-1000 / Spec...

źródło: final-6-14

Pobierz
  • 17
@ToJestNiepojete: Najlepiej mieć dwie lamki, jedną ustaw żeby świeciła bezpośrednio pod koła, a drugą żeby świeciła do przodu (delikatnie pochylona w dół). 20 jasnych diod LED 5 mm powinno wystarczyć do oświetlenia drogi na tyle żeby móc się poruszać w całkowitych ciemnościach. Nie testowałem prędkości ale ja przez las, światła bez latarni, w nocy jechałem z 13 LEDami na kierownicy. Prędkość to średnio 25 km / h.
Najlepiej mieć dwie lamki, jedną ustaw żeby świeciła bezpośrednio pod koła, a drugą żeby świeciła do przodu


@tojestmultikonto: @ToJestNiepojete tak działa Lumintop B01, jest na 21700 więc trzyma dlugo i ma ładowanie USB-C, Szczerze polecam. Te rockbrosy czy inne ?-1000 świecą bardzo podobnie.
@ToJestNiepojete: 1-2 takie latarki wystarczą żeby jeździć w nocy, Sztuka kosztuje około 5-10 zł, ale dość szybko się psują, bo to badziewie, mogą nie działać od nowości, diody strasznie się grzeją, bo nie ma tam rezystora. 10 diod równolegle prąd około 200-250 mA. Za taką latarkę trzeba zapłacić 5-10 zł. Do oświetlania drogi w zupełności wystarczą.