Wpis z mikrobloga

#!$%@? KŚ i PR. Jak zwykle kupiłem bilet w automacie KŚ (kosztuje 4.20zl). Według cennika PR kosztuje 4.40zł. No ale nigdy z tym problemów nie było. Zresztą KŚ nawet nie kursuje na tej trasie, więc pewnie w automacie znajduje się ze względu na PR. Oczywiście PR i KŚ mają umowy o wzajemnym akceptowaniu biletów.

Nigdy problemów nie było, ba nawet kiedyś konduktor mi wyjaśnił, że oni wzajemnie akceptują bilety, ale że na zniżce KŚ26 na przykład nie mógłbym jechać. Nigdy - do dzisiaj - kiedy konduktor oznajmił mi, że on tego biletu nie przyjmie, ponieważ jest o 20gr tańszy i że mam kupić drugi u niego.

Poinformował mnie także, że panie w kasie o tym wiedzą i że sprzedają bilety za 4.40. Więc co - konduktor wie, panie w kasie wiedzą i przez ponad rok nikt z tym #!$%@? nie zrobił porządku? Nie odpuszczę bo nie chodzi o głupie 4.20zł tylko o zasady (i o to, abym mógł kupować bilet w automacie a nie czekać w kolejce do kasy bo jest #!$%@? XXI wiek!).

#!$%@? banda #!$%@?.

#przewozyregionalne #pkp #kolej #kolejeslaskie #polskiburdel
  • 10
@support: #gimbus (intelektualny na pewno). Kłótnie z konduktorem nic mi nie dadzą, a tak przynajmniej mam podstawę do reklamacji którą mogę coś załatwić (albo będę miał na piśmie, że mają przyjąć taki bilet i nie będę miał w przyszłości problemów albo KŚ poprawią ceny w automatach).