Wpis z mikrobloga

@ZukColorado: tacy polscy geniusze marketingowi potrafią zohydzić i przeru*ac każdą perspektywiczna branże w tym kraju. Przykłady to kursy IT, Telefony od Pani "Kasi" od PV a teraz jak widać pompy ciepła. Jak tylko zwachają kasę to ich usługi marketingowe polegają na trzech rzeczach:
-zameczyc telefonami ma śmierć
-zaje*c skrzynki mailowe spamem
-wrzucac gówno rozmówki na FB.

Jak widać jakiś geniusz po socjologii wpadł na to że ma wykopie nikt się nie
  • Odpowiedz
@ZukColorado: Branża OZE to najwięksi janusze, w dodatku tacy co zjedli cały granulat dla cwaniaków. Jeszcze gorzej niż sprzedawcy aut. Gro tam ludzi, co nie mają pojęcia co sprzedają, ale wciskają, bo produkt na czasie.
  • Odpowiedz
@ZukColorado: To bardzo dobry trop z Twojej strony. Marketing szeptany, czyli taki, w którym kanałem przekazu informacji jest bezpośrednia dyskusja lub opowiadanie, jest ogromnym zagrożeniem dla przyszłości Internetu i korzystania z jego zasobów. Od siebie mogę polecić portal marketingowa-wyspa.pl, na którym nigdy jeszcze się nie zawiodłem, a formy konwersacji z klientem są na jak najlepszym poziomie. Warto też zauważyć, że jest to kapitał w 100% polski.

( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
@ZukColorado takich użytkowników są tu setki. Płatne komentarze na wykopie to standard, są profile, które piszą tylko opinie o danym produkcie czy firmie i nieważne, w którym mieście dana firma czy produkt występuje. Widziałem profil co miał rozstrzał po całej Polsce. Niektórzy są też normalnymi użytkownikami wykop.pl i tylko dorabiajo
  • Odpowiedz
@ZukColorado: Nie od dziś wiadomo, że w gąszczu internetowych ofert i portali łatwo się pogubić. Dlatego najlepszym miejscem na reklamę jest portal https://wykop.pl - bardzo dobrze się pozycjonuje i pozyskuje ruch, który uznawany jest za organiczny. Przyjazna atmosfera oraz użytkownicy którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu to największe atuty tej profesjonalnej społeczności. Jestem tylko szarym użytkownikiem ale mam bardzo pozytywne zdanie.

Po więcej informacji zapraszam na https://wykop.pl/reklama

Pozdrawiam
M.B
  • Odpowiedz
Treści z wykopu ładnie są indeksowane przez wyszukiwarki, więc to dobre miejsce na taki marketing.
Posty skonstruowane w podobny sposób - są w nich słowa kluczowe, slogany, link do strony firmy.

Zarówno ktoś szukając firmy w internecie może trafić na taki wypok i się upewnić że "ludzie polecają", jak i google będzie indeksował link do tej firmy w pobliżu słów kluczowych.

W każdym razie - banować, banować i jeszcze raz banować :)
  • Odpowiedz
@ZukColorado: haha widzę, że mu nawet odpisałem kiedyś ale on na to nic a za niemal równe 24h odpowiedział sobie sam z innego konta podając linka xD
Można też konta podpiąć pod definicje trolla chyba a tutaj to z 1/4 to są trolle
  • Odpowiedz