Wpis z mikrobloga

oledy ZAWSZE beda na to podatne (niezaleznie od #!$%@? innych


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: te nowe są mniej podane

Widać to w branży z generacji na generację jak chodzi o ilość wypalonych paneli. Choćby LG względem C1 i C2 zaliczyło spory postęp, a takie tanie Oledy dalej wyglądają niebo lepiej niż Philipsy z lampkami choinkowymi z tyłu

Miałem wysoki model z ambi, mam OLED, to jak maluch do samolotu. Inne kategorie, klasy.
@Czarny_Klakier: dropienie sygnału to znak rozpoznawalny samsunga, pamiętam że za czasów ps4 ten problem był u nich nagminny i posiadacze ich tv zwalali winę na ps4

40 gbps powinno w zupełności wystarczyć do ps5/xsx więc to nie jest wina przepustowości, natomiast rzeczywiście coś musi być na rzeczy bo widziałem narzekania na forach, od pctowców też
@Eugeniusz_Zua: jakość zajebista. Czy warto? Jak to nie jest duży wydatek dla Ciebie to myślę, że warto.

System działa ok. Da się tu zauważyć mikro przycięcie jak otwierasz za 1 razem menu ale potem chodzi płynnie i ogólnie nic nie muli.

W porównaniu do tamtego samsunga to niebo a ziemia mimo, że to podobno są te same matryce.

samsung ogarnął sprzętowo ale ktoś w marketingu chyba krzyczał więcej wszystkiego przez co
@Czarny_Klakier: dzięki za opinie. Zatem pójdę znowu w Sony. W 2017 kupiłem x95e zamiast samsunga czy lg właśnie z tych powodów, o których piszesz. Jak jestem u kogoś i odpalają swoje Samsungi czy philipsy na domyślnych ustawieniach to aż mi oczy krwawią od tych przegiętych kolorków.