Wpis z mikrobloga

trochę nie kumam tej strategii teraz PO.. przecież sami sobie podkładają nogę..

po co podpalać pis? jak byli w rozkładzie totalnym, dawać im paliwo ( ͡ ͜ʖ ͡)

bez sensu, mają te 30 procent i wiecej nie sięgną to co teraz to zupełny maks na operach

podpalać to, jest samobójstwem

- do tego w kraju będzie gorzej to i tak leci to na PO..a lepiej szybko nie będzie

taktyka jak 2023 roku że główny reaktor to wytrzyma nie ma sensu

- jakby pisowcy byli sprytni przyłączyliby się przeciwko federalizmowi, z protestami wewnątrz Niemiec i blokadą ustępstw w UE dla Ukrainy = wtedy zmusilby szefów Tuska to jego działania i wpadek, Niemcy i Chiny nie zniosą blokady transportu dla głupiej polityki

czas gra na korzyść pisu..

bez sensu, PO ma maksa i pcha sie dalej żeby spaść

#polityka #bekazpisu
#polityka
  • 9
z protestami wewnątrz Niemiec


@jan22111: heheh a myślisz że niemcy takie głupie i nie widzą co to pisory i kim jest tusek ? xd
ale tak to sie zgadzam PO daje im tylko paliwo, moim zdaniem to że kamiński i wąsik siedzieliby dalej to nawet wyszłoby na plus dla pisu,cały czas by trąbili że "więźniowie polityczni" "naszych wsadzają patrzcie!!!" no i mogliby teraz nieuznawać ustaw bo niekonstytucyjna ilość posłów,ale duda ich
@mirekkomarek: ale własnie duda tylko wszczął postępowanie ułaskawieniowe aby minister ich zwolnił.. wcale nie chce jak teraz wskazują stosować łaski..

pewnie skieruje sprawe do Trybunału Konstytucyjnego wyda jakaś interpetacje a tamci wznowią sprawę i będą musieli ich zwolnic, wyjdą i tak za parę miesięcy..

tylko po to aby krecić filmiki jak nie wpuszczają do sejmu i tyle nic nie ugrają wiecej na pewno

pisowcy jakby mieli w głowie zmusiliby Tuska do
@mango2018: tak jak w 2010 roku 4 miesiące przed wyborami im starczyło

zmuszają ich jak Palestynę Izreal do samodestrukcji.. wypalenia itd

tak jak narcyzi podpalają swoje ofiary

np. nie chcą abyć coś robił, to ciągle zmuszają Ciebie do wykonywania tego jednocześnie sami są akurat wtedy daleko..
aż się wk.wisz i wtedy się cieszą albo są agresywni albo uciekają

narcyzi nie mogą się samodzielnie rozwijać itd..

to samo w tej chorej polityce,
@jan22111: mylisz trochę pojęcia, dolewanie paliwa jedynie betonuje ich twardy elektorat. Nie tworzy on im natomiast nowych zwolenników. Żeby wygrać kolejne wybory oni nie potrzebują paliwa żeby zabetować coś co i tak już jest betonem absolutnym. Oni potrzebują akcji, które dadzą im głosy centrum. Takimi działaniami były chociażby ich programy socjalne. Teraz tego nie oferują. Skupili się na zatrzymaniu 30% niż na zdobywaniu tych 5-10%. Nie wiem kto u nich na
@jan22111: @SyntaxError_ obu stronom to jest na rękę. Zobaczcie, że nawet na wykopie jak tylko wspomnisz o tym, że może jednak nie wszystko jest git, może by trzeba próbować się jakoś dogadać, bo taki konflikt nie służy to se facto obie strony sporu będą cię chciały zagryźć i będą wyzywać od lewactwa/mateckiego.
Głosowałem na opozycję, na PiS nigdy, ale nie podoba mi się to co np. opozycja robi z prezydentem. Liczyłem