Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o laskach, które mają na tinderze w opisie "że nie szukają randek, a jedynie przyjaciół"?

Czy można to traktować serio?

Piszę z taką jedną, piszemy prawie codziennie od 2 tygodni, odpisuje bardzo dużo i szybko, zadaje pytania, sama coś dopisuje, żeby podtrzymać rozmowę, wysyła mi memy, raz wysłała mi nawet film z okna swojego mieszkania

dobrze reaguje na moje komplementy, w których doceniam jej urodę, ale nie wiem co sądzić o tym xd

Czy one serio myślą, że Tinder nadaje się do szukania przyjaciół czy to jest tylko taka przykrywka, żeby ktoś jej nie znalazł i nie pomyślał, że chce się puszczać?

A może one naprawdę wierzą, że szukają przyjaciół - ale jednak dałoby się taką "przyjaciółkę" dość łatwo przerobić na kochankę? xd

#tinder #badoo #zwiazki #blackpill #przegryw
  • 30
  • 0
@MIREK_FAJFUS: też mam frajdę z tych rozmów, to nie "polka księżniczka" - angażuje się w rozmowę, sama dopisuje róźne rzeczy i zadaje pytania, zwykle to ona o wiele szybciej odpisuje niż ja (bo ja nawet nie mam tyle czasu w ciągu dnia)

ona jest z zagranicy ale studiuje w Polsce i w przyszłym tygodniu ma do nas wracać, po przerwie świątecznej,

piszemy po angielsku bo jeszcze zbyt słabo mówi po polsku