Wpis z mikrobloga

@MartweZlo: jak zrobisz jakikolwiek chargeback np. przez kartę visa to ślimak ci rypnie minusowy stan złotych orłów i komunikat, że jak nie wyzerujesz salda to dostaniesz bana na zawsze i elo.
Więc jak nie zależy ci na koncie to o zwrot możesz walczyć.
  • Odpowiedz
  • 2
@KurzeJajko Nie zależy, to nie ragequit tylko przemyślana decyzja żałuję minęło na moją korzyść kilka dni a kupiłem na 3 miesiące nie są to duże pieniądze bo 8 dych ale po prostu działam na zasadzie zwrotu hajsu na steam jak kupujesz coś ale nie jesteś z tego zadowolony. W jaki sposób mogę to zrobić orientujesz się może? Na support?

Edit: Ahhh już wszystko wiem, nie robiłem tak nigdy stąd pytanie dziękuję mireczku
  • Odpowiedz
@MartweZlo: support ci raczej nie pomoże bo w jakichś tam regulaminach gry których nikt nie czyta jest, że zakupy w grze są bezzwrotne. Słyszałem właśnie o przykładach z chargebackiem kartami bo wtedy bujasz się z bankiem o zwrot jak masz jakieś argumenty. I jak bank się zgodzi to ślimak nie ma nic do gadania.
  • Odpowiedz
  • 0
@SzlachcicPolny Oj czasu by mi nie starczyło by wymieniać, zawiodłem się grą nie kontem premium. Za konto premium chce odzyskać pieniądze bo i tak nie będę w to grać. Serio trzeba ci tłumaczyć takie proste rzeczy?
  • Odpowiedz
@MartweZlo: Piszę o steam i o ich zasadach. Chargeback na 99% się uda, ale masz prawie na pewno po koncie.
I nie mam na myśli tylko konta Warthunder (to to walić) - jeśli płaciłeś i grałeś via steam to konsekwencje mogą być większe - chargeback to praktycznie oskarżenie o oszustwo.
  • Odpowiedz