Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że pisowcy doskonale widzą co się dzieje - komisje zaczynają działać, fakty wychodzą na jaw, pierwszych przestępców już zamknęli, kwestią czasu jest aż zaczną zamykać pozostałych. Tusk nie odpuści, bo ludzie oczekują rozliczenia za wybory kopertowe, za Pegasusa, za TVP i wszystkie inne wały które robili.
Tonący brzytwy się chwyta, więc nie dziwi mnie, że próbują ostatkami sił #!$%@?ć kraj od środka i mącić, kłamać, jeszcze mocniej niż to robili przez ostatnie 8 lat. Jakby mnie czekało widmo Trybunału Stanu i więzienia, to pewnie bym robił podobnie.
#sejm #polityka #bekazpisu
  • 15
mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Tusk. Spodziewałem się, że jak wygrają, to będą chcieli wszystko wyciszyć i grać na poparcie.


@moj_wykopowy_login: widać nawet, że niektórzy chyba tak właśnie chcieli, bo było niedawno kilka informacji, jak to Tusk musiał kogoś pogonić do roboty, czy sam zapowiedzieć coś, o czym powinny informować ministerstwa.

Momentami wygląda, że on w pojedynkę (tak, przesadzam) ciągnie to rozliczanie PiSu.
@kamil150794: wpisz sobie w google wyroki TSUE dotyczące izb SN i neo KRS, przecież to jest znana sprawa i główny punkt sporu o środki z KPO
Natomiast TK jest wadliwy bo są tam sędziowie dublerzy nielegalnie zaprzysiężeni przez prezydenta, o tym kto moze być w TK mówi jasno konstytucja i jak wygląda kadencja sędziego w rozdziale o TK.
@kamil150794: Poszukaj, a tak z czystej ciekawości, to żyjesz pod kamieniem czy jak? Od lat grzany temat kar na Polskę za TK i NeoKRS a ty nic nie słyszałeś? XD
A skoro nie słyszałeś to nawet jak ktoś podstawę prawną poda, nie zrozumiesz, skoro masz problem z wyszukaniem tak prostej informacji w sieci...