Wpis z mikrobloga

@affairz: To w końcu już-zaraz wchodzi czy jest dopiero na etapie konsultacji społecznych jak by tu powtórzyć wałek pisu? To są dwa skrajne stany skupienia stary. W dodatku wiceminister (zgodnie z ustaleniami koalicyjnymi) będzie z lewicy która jest przeciwna...

Daj linka do tych przechwałek z X? Chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
@KubekBezUcha: sam wrzuciłeś nagranie w którym Kukucki się wycofuje po całości, z ostrego przeciwu zrobiło się "nie bez naszego komponentu czyli też mieszkań komunalnych i tbs-ów". Wygląda to już tak jakby PO miało im coś dorzucić co im pozwoli się wytłumaczyć przed wyborcami i pochwalić "coś naszego też przepchneliśmy". Po wysłuchaniu tej rozmowy nabrałem tylko silniejszego przekonania że to przejdzie. Śmieszne jest też trochę to, że facet nie dostał nawet jeszcze
  • Odpowiedz
Oj tam życie i dobrobyt, wartościowi po prostu stąd wyjadą i tyle. Trzeba się z tym liczyć.

@KubekBezUcha: ja już to zrobiłem i polecam każdemu kto może uciec z polskiego państwa deweloperskiego.
To czego pod żadnym pozorem nie mogą wprowadzić to +600zl dla landlorda. To że ludzie kupią sobie drogie mieszkania to #!$%@? z nimi - kiedyś to minie, a dopłata 600zl to będzie gwóźdź do spadkowej trumny.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: No to się będziesz ścigać z innymi o drogie mieszkania bo darmowy kredyt dają. Ale wtedy też odpuścisz. Kredyt 0% się skończy, pojawi się korekta i będziesz się ścigał o rekordowo drogie nieruchy na komercyjny drogi kredyt. Albo przebimbasz resztę życia na wynajmie. Tak czy siak, powodzenia!
  • Odpowiedz