Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich ekspertów od psychologii i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tyle się mówi o tym jakie sygnały wysyła dziewczyna zainteresowana. Ja natomiast zauważyłem, że mało kto porusza kwestię zupełnie odwrotną. Przyjmijmy hipotetyczną sytuację, że #p0lka to cwane stworzenie i nie ulega presji instynktów ewolucyjnych. Jej gadzi mózg potrafi doskonale kontrolować i tłumić wszystkie emocje, motylki w brzuchu, gdy dany chłop jej się podoba. Co mówi na to psychologia? Przecież oczywistym faktem jest, że nie każda „zainteresowana” dziewczyna będzie to pokazywać. Czy jesteśmy w stanie rozszyfrować ten zawiły mechanizm działania #p0lka ,czy jest to jeszcze nie okiełznane? Co jeśli jesteśmy perfidnie „zlewani”, choć w rzeczywistości skoczyłaby za nami w ogień? :)

PS. Pół żartem, pół serio ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #podryw #podrywajzwykopem #szaramyszkadlaanonka #przegryw #wygryw #psychologia #ewolucja #swiatnauki #swiat #nauka #teoriespiskowe #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@Niepokon4ny: z doświadczenia powiem, że są różne stopnie i zwyczajnie zależą od charakteru dziewczyny, od wprost agresywnej/chamskiej/narzucającej się do takiej która zamieni się w niemowę przy tobie, to jest spektrum i na przestrzeni lat to jedyne co mogę powiedzieć, nie ma jednej uniwersalnej reakcji

Najważniejsze są oczy, one nigdy nie kłamią
  • Odpowiedz