Wpis z mikrobloga

@mati1990: fach.. raz ze glupio mi sie przyznac, bo wiadomo jak ludzie patrza na kogos bez wyksztalcenia czy studiow, a dwa - nie mam zadnego fachu. mam zzrobiony zawod ale to z tego jak mialem takiego szefa ze nie chodzilem praktycznie na praktyki xd a nawet jakbym chodzil to raz - nic bym sie tam nie nauczyl bo to przynies, podaj, pozamiataj, a dwa, jak ktos wyzej napisal, jestem uposledzony manualnie.
@Remus00: chłopie a myślisz że jak ja miałem i tysiące innych? w technikum na praktykach na serwisie graliśmy uwalonymi prockami w nogę bo nie było co robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RandomowyTyp: Odpuściłem po pierwszym roku, pracowałem na czarno i próbowałem to pogodzić ze studiami, ale fobia społeczna nie pozwoliła funkcjonować na studiach, tam trzeba dużo dynamiczności i znajomości. Naprawdę ciężko było przebrnąć te studia w pojedynkę, zmagałem się wtedy z ciągłym stresem, bólami brzucha itp.

Ogólnie popełniłem błąd próbując iść na studia nie pracując wcześniej nad swoimi lękami i traumami i w efekcie wyszło, że po nieudanym epizodzie na studiach straciłem
@WwaDdl022: ja tez probowalem studiow, po tym jak zdalem mature sam sie do niej przygotowujac ( mialem komisa w 3 LO bo jebnieta matematyczka stwierdzila ze nie jestem wstanie zdac matematyki.. a zdalem uczac sie od zera na 70% ) ale gowno wyszlo.. pierw zaoczne.. ale siedzenie caly weekend mi sie nie podobal.. pozniej dzienne.. ale zrezygnowalem.. i pozniej #!$%@? za kazdym razem jak bylo ciezko to sie nauczylem rezygnowac.. eh