Wpis z mikrobloga

Czy jak byście powierzyli pracownikowi jakiś giga projekt, a on by ten projekt spektakularnie zawalił - to powierzylibyście mu drugi raz większy? XD

Bo np. w Ministerstwie Rozwoju prace nad kredytem 0% nadzoruje dokładnie ta sama osoba, co ministerstwie Budy opracowała kredyt 2%. Gość sam w marcu 2023 przyznawał, że celem beki 2% było przywrócenie popytu z czasów promocji hehe 0% w 2021. No to przywrócił XD

#nieruchomosci #kredyt0procent #mieszkanienastart #sejm #koalicja #polityka
mickpl - Czy jak byście powierzyli pracownikowi jakiś giga projekt, a on by ten proje...

źródło: mr

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: Przy okazji najbliższych wyborów będzie można podziękować władzy za to zamieszanie. Oni zawsze myślą że coś nabroją ale do wyborów ludzie zapomną
  • Odpowiedz
@mickpl no teraz to nie popełni już błędów z przeszłości.

Tzn zależy jak to widzi.

Program bk2 to ogromny sukces rządu - c--j, że zniszczył rynek mieszkaniowy - ważne że ludzie dzięki partii mogli sobie kupić z pomocą narodu M2 w wojewódzkim.
Zgaduję, że program bk0 będzie fiaskiem, bo nikt z niego nie skorzysta. Tzn nieliczni czyli duże rodziny kupią te największe mieszkania, których nie udało się biedocie upchnąć. Dopiero gdy pozbędzie się tego kartofla to zmienią się zasady gry i znów ruszy pompa na inwestycyjne. Strzelam, że 2,5
  • Odpowiedz
@mickpl: ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że w każdym ministerstwie poniżej pewnego szczebla jest grupa urzędników-wyrobników, którzy są od tego, żeby realizować to co nakażą im politycy. Tacy ludzie są potrzebni bo znają temat, potrafią się poruszać w ministerstwie a jednocześnie nie angażują się politycznie. Założenie, że urzędnik od Budy zahipnotyzował Hetmana i kazał mu ogłaszać wymyślony przez siebie program mieszkaniowy jest grube, ale już żadna teoria
  • Odpowiedz
@mickpl

@jacos911: W ogóle co robi jeszcze człowiek Waldemara Budy w Ministerstwie Rozwoju XD


Chyba widziałeś zdjęcia z pierwszego dnia wizyty Hetmana.
On była tak podjadamy że mało tam Budzie i reszcie publicznej rimmingu nie zaczął n-------c
  • Odpowiedz
  • 2
Zawsze śmieszy jak naiwne poliniaki kolejny raz myślały że ich krzyżyki na kartce cokolwiek zmienią.
  • Odpowiedz