Wpis z mikrobloga

Mirasy jakie miejsce na ziemi was urzekło na tyle, że całkiem poważnie rozważaliście przeprowadzę do innego kraju i czemu?

Mnie zaczarowały Kanary, część UE, cały rok ładnie, czysta energia, dość tanio, blisko do rodziny, brak potrzeby klimy i dogrzewania domu w ziemę... Jedyny minus to język hiszpański, słaba służba zdrowia, wysokie ceny mięsa xd

#podroze #pytanie #emigracja
  • 10
@ShpxLbh: Drogo, u góry snobistycznie, na dole brudno i biednie. W sumie to bałbym się po Neapolu puścić dziewczynę. Robiłem objazdówkę, byłem kilka razy na nartach... Ceny nieruchomości horrendalne, żywność droga w przeliczeniu na Euro, w sumie wszystko drogie. To już wolałbym Chorwację na siłę w UE po Kanarach. Pizza niedobra wolę pizzę Hut xDDD Tłoczno bardzo. Gdzie te plusy Włoch?
@jan_3_sobieski: Ja tak miałem z krajem w którym mieszkam. Byłem na emigracji w UK i pojechałem na miesiąc odwiedzić znajomych w Irlandii. Doszedłem do wniosku, że to jest kraj w którym czuje się doskonale i po roku przeniosłem się na Wyspę i 20 rok już mi tu leci...z takich krajow co to mnie urzekły podczas wakacji to Portugalia, ale wiem że za długo bym nie wyrobił...za gorąco.
@jan_3_sobieski mam sentyment do Limburgii zarówno holenderskiej jak i belgijskiej jednak słabo tam z dobrze płatną pracą. Fajne górki, malowniczo tam. Niedługo mam w planach jechać do Szwajcarii rozejrzeć się i jestem pewny że bardzo polubię Luzern czy Jezioro Bodeńskie