Wpis z mikrobloga

@Goblin01: no tak myślałem ale niestety lewica tez źle podchodzi do tego problemu i go wypacza.
Tak jak walczą o równe prawa dla kobiet a w praktyce walczą o przywileje tak jak parytety ale tylko na stanowiskach kierowniczych i w polityce ale emerytura już musi być krótsza, bo tak.
@Goronco: wybacz, raz na wykopie o tym wspomniałem to mnie zwyzywali xD
Była facetem, a jest kobietą. Bierze hormony od 4 lat. Jedyna cecha po której można poznać, że była mężczyzną to jabłko Adama ale do tej pory nikt że znajomych się nie zorientował
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem facetem ale nie przedzkadza mi, że ma męskie narządy. Dzieci nigdy mieć nie chciałem.
Można to zmienić
@Duszqable a jeśli mogę dopytać (jak ci nie odpowiada to nie mów albo napisz na priv)
Jakie ona ma podejście do jej penisa? Stymulujecie go przy zbliżeniu, czy jest to za bardzo męski narząd? ("dead organ")? Przy seksie jej staje? Ma wytrysk? Zrobiłbyś loda (pytam o twoje podejście i jej podejście)? Polka?
@Janusz-Goldstein: w sumie obrazek prześmiewczy, ale ciekawe ile tych anty trans co zwracają uwagę na wygląd potrafiłoby rozróżnić te ładne trapy femboje transy itp. xd

Już nie mówiąc o samej kwestii oceniania po wyglądzie. Gdzie ogromna jak nie połowa ogółu kobiet jest brzydka, z samego faktu statystycznego. A w ogóle nawet te ładne kobiety przez geny i budowę twarzy można by uznać za pomalowanego faceta, przez rysy twarzy, kształt żuchwy itp.
ciekawe ile tych anty trans co zwracają uwagę na wygląd potrafiłoby rozróżnić te ładne trapy femboje transy itp. xd


@Eremites:

prawdopodobnie nikt, tylko pytanie ile takich osob masz w makroskali ? 50 ? :)

sprawa numer dwa jest taka, ze wszystkich oceniasz przez pryzmat wygladu na statycznych obrazkach, czesto odpowiednio kadrowanych i czesto pod toną odpowiedniego makijazu, pomijajac takie kwestie jak np głos czy mowa ciała. Na zywo pewnie wygladaloby to
sprawa numer dwa jest taka, ze wszystkich oceniasz przez pryzmat wygladu na statycznych obrazkach, czesto odpowiednio kadrowanych i czesto pod toną odpowiedniego makijazu, pomijajac takie kwestie jak np głos czy mowa ciała. Na zywo pewnie wygladaloby to inaczej.


@ChrobryLubiBobry: to się tyczy każdego, czy to kobiety czy mężczyźni czy trans czy normalni xd. Realnie połowa populacji, a sama właściwie statystyka - pomijając subiektywne definicje urody - mówi że jest brzydka. Ja