✨️ Obserwuj #mirkoanonim Rozbiłem ekran w służbowym smartfonie. Wymiana będzie mnie kosztować około 20% mojej dniówki. Lepiej zgłosić to szefowi i w razie czego zaproponować naprawę (możliwe, że mają ubezpieczone smartfony i mi wymienią) czy wymienić ekran i nic nie mówić? Ta druga opcja jest głupia? #pytanie
Rozbiłem ekran w służbowym smartfonie. Wymiana będzie mnie kosztować około 20% mojej dniówki. Lepiej zgłosić to szefowi i w razie czego zaproponować naprawę (możliwe, że mają ubezpieczone smartfony i mi wymienią) czy wymienić ekran i nic nie mówić? Ta druga opcja jest głupia?
#pytanie
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim