Wpis z mikrobloga

konfederacko pisowskie wykopki to obrzydliwe typy. Niedawno był filmik o upadku zachodu jak czarni atakowali kobietę i nikt nie reagował.
Teraz znalezisko z polski jak patus zaatakował kobietę i nikt nie zareagował. I komentarze jak to sama go proakowala, nie warto reagować bo dostaniesz kosę i jak chcą równouprawnienia to niech jej baby pomogą.
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
TenXen47 - konfederacko pisowskie wykopki to obrzydliwe typy. Niedawno był filmik o u...

źródło: Screenshot_20240107-105325_Chrome

Pobierz
  • 41
Odłożyłbym latte a z torebki wyjął mojego legalnego czarnoprochowca.


@Filipterka25: a później byś się obudził

I to jest właśnie ten prawacki szpagat o którym pisałem XD


@andrzej-roman: szpagaty to wy tu robicie w gównomoralizatorskim tonie, kiedy próbujecie pouczać innych żeby poczuć się lepszymi. A prawda jest taka, że macie tu 24/7 seanse nienawiści i upadlania wszystkich o odmiennych poglądach politycznych od was, a to wszystko zalane sosem urojeń wyższościowych

Prawda
Zasadniczo wpis jest o tym, że prawak:


- widząc czarnoskórego chuligana dostaje orgazmu o fantazjuje jakby mu nie #!$%@?ł,

- widząc polskiego chuligana #!$%@? pod nosem "no dobry chłopak był".


@Filipterka25: zasadniczo, to ja tam nie widziałem pisania "no dobry chłopak był", tylko kilka "żartów" o tym, że kobiety chciały równości to niech nie oczekują wsparcia ze strony obcych facetów. Może i krawędziowe poczucie humoru, ale wciąż poczucie humoru. Sam nie
zasadniczo, to ja tam nie widziałem pisania "no dobry chłopak był",


@giga_jablecznik:

https://wykop.pl/link/7326329/pijany-patus-zaatakowal-i-pobil-kobiete-w-autobusie/komentarz/121529501/nagrywanie-najebusa-dobry-pomysl-xd-ukrainka-pewnie-myslala-ze-jest-nietykalna-wsrod-mezczyzn-ale-polska-to-feministyczny-kraj-i-tu-nie-ma-miejsca-na-

https://wykop.pl/link/7326329/pijany-patus-zaatakowal-i-pobil-kobiete-w-autobusie/komentarz/121532005/trzeba-miec-mozdzek-ptaka-zeby-nagrywac-patusa-i-go-prowokowac-liczac-na-to-ze-jest-sie-nietykalna-ja-to-chyba-mam-jakis-instynkt-samozachowawczy-bo-p

Sam nie wiem jakbym się zachował w podobnej sytuacji - szczególnie biorąc pod uwagę fakt jak źle działają w Polsce organy ścigania i z autobusowego bohatera można łatwo zrobić oskarżonego.


@giga_jablecznik: Normalnie cała Białołęka #!$%@? chopakami, co to bronili białogłowe przed patusami, jprdl.
Bycie cichym zjebem genetycznym w polskiej szkole też jest złym pomysłem, ale jakoś na świntym tagu ten sam typ osoby się burzy jak to się wytknie.


@Filipterka25: na to nie masz aż tak dużego wpływu jednak. Nie obwiniam tej babeczki w żaden sposób, ale obiektywnie tak - wyciąganie telefonu i kręcenie ostentacyjnie mordy agresywnego patusa jest obarczone ryzykiem.