Mundial mundialem ale ci sędziowie z czarnego lądu to są jakieś jaja, nie wiadomo który lepszy, ten co jakieś z d--y faule dyktuje dziś czy analfabeta co po angielsku zdania nie umie wydusić z meczu otwarcia.
#mecz
#mecz
Rocznica
od 21.11.2025
Mikroblogger
od 27.08.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#mecz