Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa razy rozkochałem dziewczyny. Jako mieszkaniec Warszawy od 15 lat zacząlem uderzać do studentek pierwszego roku. Wystarczyły dłuuugie spacery i pokazywanie wszystkich rzeczy w stolicy by uważały mnie za mądrego. A tu jakiś pomnik, a tu jakaś fancy kamienica. Zachwycone, oczy im się świeciły, zaczęły się tulić przy kawie z Costy. Z jedną byłem X lat w związku. druga była jeszcze fajniejsza. Happy end nadchodzi. Idziemy do klubu z sauną. Wzięła swojego kolegę z akademika. Wchodzimy do klubu, rozbieramy się do naga, opadamy się ręcznikami. Klub nazywał się "Heaven" więc już wiem, że będzie jak w niebie. Bierzemy po piwku przy barze, a potem lecimy pod prysznic i wchodzimy do sauny. Dużo facetów podziwiało moje ciało. Patrzyli się na mnie jak zaślepieni, ale nikt nic nie mówił. Maciek, ten kompan mówił, że to normalne tutaj i poszliśmy do pokoju ala "salon" z leżakami i wodospadem, który uspokajał. Rozmowa się dłużyła, więc poszliśmy do sauny mokrej. Duszno jak w Chinach podczas pory deszczowej. Słyszę jakieś jęki i sapanie. Rozglądam się i szukam jej. Nagle mokra ręka przejechała mi po idzie. Wstałem, by potem objąć ją i przyciągnąć do siebie. Było ciemno, parno i duszno. Widać było tylko ciemno niebieskie światło podswietlające mgłę. Objąłem jakiegoś faceta. Niestety nie był to nawet jej kolega, a jakiś umięśniony gość. Nie robił pretensji, bo chyba zawsze można się pomylić. Uklęknął i zaczął mi ssać mojego kindybała. Doszedłem i w sumie już mi się nie chciało jej szukać tylko się ubrałem po prysznicu i wyszedłem. I za to ją kocham. Było świetnie.

#s--s #milosc #niebieskiepaski #rozowepaski #warszawa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa razy rozkochałem dziewczyny. Jako mieszka...

źródło: p-116693-czym-rozni-sie-laznia-parowa-od-sauny

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach