Wpis z mikrobloga

  • 0
@PituPituGB: do playa nawet 600 m w prostej linii. wiec play powinien miec najlepszy transfer. w orange mi wieczorami siada strasznie predkosc bo wszyscy pewnie sa w chacie, w dzien tez potrafi zwiechy łapać - irytujące. czyli to musi byc kwestia bts-a.
  • Odpowiedz
@presburger: nie, na karte. Wpisze g gigaczad

Tylko nie wiem jak jest w virgin z zasięgiem. Mam play i jeśli na tel ustawie na sztywno siec orange w roamingu to po pewnym czasie samoczynnie przeskakuje na play pomimo gorszego zasięgu. Weź starter virgin i przetestuj prędkości i czy trzyma zasieg Play zanim zapłacisz za ten pakiet.

W play chyba była oferta w abonamnecie jedynie internet 100GB za 20zl ale szukajac
  • Odpowiedz
  • 0
@cotozazycie: z play jest fajna opcja teraz jak doladuje starter to dostane 200 gb na start i jak kupie przez play24 to jeszcze 300 gb i za 40 zl jest pakiet 2400 gb, czyli razem po zsumowaniu ok 250gb/miesiac do wykorzystania za 40 zł brutto, spoko!
  • Odpowiedz
@presburger: no w virgin masz ponad 200GB więcej za tą samą cenę. Pytanie tylko jak prędkości I zasieg.

IMHO najlepiej wybrać właśnie te oferty z pakietem na rok gdzie paczki z tego pakietu są przyznawane co miesiąc. Bo jest jakby kumulacja i możesz w jednym mc wykorzystać 200GB ale w kolejnym już 600GB jeśli byłaby taka potrzeba.

W innych ofertach gdzie jest dana ilość GB/mc a potem ograniczenie np do
  • Odpowiedz
@presburger: daj znać czy trzyma zasieg play/orange ustawiony na sztywno i czy nie ma ograniczeń prędkości.

Sam korzystam z podobnej oferty w Orange na karte. U mnie Orange ma najlepszy zasieg i prędkości ale wieczorem gdy siec jest obciążona ciężko o więcej niż 20Mbit/s, jeśli play poprawiłby kiedyś zasieg również stałbym przed podobnym wyborem.
  • Odpowiedz