Wpis z mikrobloga

Naprawa państwa według #neuropa XDDD Co tam inflacja i inne problemy, ważne że geje w TVP xD Już trzeba było same lesby dać, bo przynajmniej ładne, no ale według waszego myślenia im więcej gejów tym lepiej xD I cyk kolejna afera (duża lub nieduża to do dyskusji) dopisana do listy afer rządu koalicji 13 grudnia.
#sejm #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazlewactwa #polityka
General-franco - Naprawa państwa według #neuropa XDDD Co tam inflacja i inne problemy...

źródło: kadr-z-pytania-na-sniadanie

Pobierz
  • 10
@General-franco: Ale to tylko program rozrywkowy ziomuś, a nie publicystyka czy polityka.. xD Póki co o dziwo tak dużo się nie mówi o sprawach obyczajowych czego się obawiałem, że będzie zabierać większość czasu. Jednak dobrze byłoby załatwić to jak z in vitro, raz a dobrze i szybko, żeby nie było o tym gadania przez całą kadencję, czy np. wprowadzić związki partnerskie czy nie czy może małżeństwa z adopcja, tylko konkretnie kompromis
Co tam inflacja i inne problemy, ważne że geje w TVP xD


@General-franco: To zdanie literalnie opisuje przecież ciebie. To ty zamiast interesować się rzeczami ważniejszymi to poświęcasz swój czas na gejów w programie śniadaniowym lol

Naprawa państwa według #neuropa XDDD


Według mnie tak. Głosowałem za tym, żeby Polska była otwartym tolerancyjnym państwem dla wszystkich.

I cyk kolejna afera


Co XD