Wpis z mikrobloga

Czołem mirki, chciałbym poprosić o pomoc w ocenie planu treningowego:

Pacjent: Mirek z 10 letniem stażem (Ja xD). 182/88 ok 17-18bf wg jakiejś budżtowej wagi tanity, realnie myślę ok 20%

Doświadczenie na siłowni 10 lat z większymi przerwami. Największe zdobyte podczas chyba około rocznej współpracy z @Kasahara (pozdrawiam cieplutko) aczkolwiek od covidu z 2020 nie przychodziłem prawie w ogóle lub po prostu wpadałem popalić frana. Aktualnie 18 tygodni chodzę sumiennie 3 razy w tygodniu, tworząc sobie sześciotygodniowe plany FBW i na podstawie tych doświadczeń rozpisałem sobie kolejny taki plan tym razem ABA / BAB na 3 treningi w tygodniu, na 4 tygodnie, który chciałbym byście mi ocenili i wskazali słabe punkty.

Cel: Na lekkim deficycie kalorycznym interesuje mnie redukcja do 85kg, FBW z lekkim naciskiem na hipertrofie ramion i najszerszego grzbietu. Kardio do oceny nie uwzględniam ale jest to 10k kroków + bieżnia po treningu na jakieś 20min. W planie włączenie rowerku na trenażerze może 1h tygodniowo.

Micha oczywiście trzymana, kalorii nie liczę dopóki waga spada w zdrowym tempie, a tak jest.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
Pytoo - Czołem mirki, chciałbym poprosić o pomoc w ocenie planu treningowego:

Pacjen...

źródło: plan

Pobierz
  • 3
@Sylwester_Zwalon: zobacze jak się będe czuł ale może faktycznie w pierwszy dzień przed hip thrustami dodam wznosy bokiem. Nie chce by trening trwał mega długo bo cały styczeń chce chodzic na 8 rano, bo już bardzo dużo ludzi na siłowni się zrobiło. Oby po tłustym czwartku się to zmieniło :D