Wpis z mikrobloga

Mam problem z moim chłopakiem. Mianowicie bawi się w jakiegoś szeryfa dzielnicy. Codziennie wieczorem mówi, że idzie na obchód. Chodzi pół godziny po osiedlu i sprawdza jak ludzie zaparkowali auta. Jak coś mu się nie podoba to dzwoni na straż miejską. Dzieje się tak dzień w dzień dosłownie. Nawet w naszą rocznicę nie odpuścił i jak wróciliśmy do domu z kolacji to on poszedł na tej swój obchód. Dodatkowo jeszcze jego ojciec go nakręca na to, bo robi to samo a potem zdają sobie relacje z poprzedniego dnia. Próbowałam z nim rozmawiać, że fajniej by było jakbyśmy czas wieczorem spędzali razem, ale on się obraża że go nie rozumiem… co robić? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 101
@Haerbin: Kumpel dostał mandat przez takiego ostatnio :D Zmienili mu na osiedlu organizacje parkingów, przemalowali linie, tam gdzie parkowało się normalnie to teraz równolegle albo na ukos itp. Dzielnicowy szukał go w mieście rodzinnym w którym nie mieszka od wieków, u rodziców w domu, musiał jechać na komisariat wyjaśniać xD Żeby tacy zorganizowani byli i dociekliwi jak komendant strzela granatami.
@Haerbin: być może bait ale zauważyłem coraz większe szeryfostwo i donosicielstwo w Polsce. Być może to jest we krwi Polaków czyli kolaboracja i donosicielstwo. Wystarczy popatrzeć jaki jest zalew filmików na "stop cham" czy innych "audytów obywatelskich".
@Haerbin: każde osiedle ma przynajmniej jednego takiego dziadka stróża. U mnie też chodził dziadzio sprawdzać samochody i wrzucał za wycieraczkę karteczki z jakimiś paragrafami z czapy. To fajnie, że u was jest to rodzinny biznes i ojciec przystosowuje młodego do przejęcia pałeczki. Tradycję trzeba kultywować. :p
@Haerbin Weź nawet nie gadaj. Dziś stanąłem autem pod blokiem na awaryjnych z włączonym silnikiem i skoczyłem dosłownie 2-3 minuty do domu i wróciłem a tu typ nagrywa i gada ze mam się spodziewac mandatu. Teraz nie wiem czy mi przywalą tysiaka za tamowanie ruchu, parkowanie na zakazie i awaryjne czy się rozejdzie. Ich w cholerę z takimi ludźmi, których jest coraz więcej w naszym kraju
@donfallo: w jaki sposób społeczność wykopu odpowiada na takie cudo ? xD przecież według Pana Białka, nie dajemy sobie wcisnąc kitu xD tym czasem ty 10 plusów, a odpowiedzi na serio po 50-100. I ofc oppedau i nie odpowie nic wiecej, ale dalej piszo xD