Wpis z mikrobloga

@ReinmarKrakau: @WHITEHAND Śmiejcie się, #!$%@?, z kogo chcecie, tylko jak chcecie, żeby inni też się śmiali, to wrzucajcie świeży, dobry content, a nie stare bezbeckie memy z watermarkiem GIWERA.PL

A, sorki, wybaczcie, właśnie chciałem wrzucić coś śmiesznego z Tuskiem dla przykładu, ale zapomniałem, że nie ma śmiesznych memów z Tuskiem, bo tworzone są przez pisowskich bezbeków. Won na czarno jeden z drugim.

PS – Cieszę się z tego wpisu, bo można
@Reichsmarschall:

Rodzina pisowskich owsików na wykopie – to multikonto, czy stajesz w obronie starego? Nie musisz odpisywać, bo też lecisz na czarno.


@Reichsmarschall: niektórym się coś odkleiło po tych wyborach i to mocno xd czy ja też lecę na czarno, bo nie szkaluję OPa? Wrzuć na luz.
za rok takie memy będą miały 500 plusów


@stanislaw-nowak18: Tak jakby plusy na wykopie były wyznacznikiem czegokolwiek xDD Przecież tu się nadaje na absolutnie każdą możliwą płeć, społeczność, zainteresowania, no #!$%@? cokolwiek, że tylko wymienię memy wyśmiewające kobiety, kolarzy, psiarzy, kociarzy, ludzi posiadających dziecko, antynatalistów, "normików", przegrywów, Warszawiaków, ludzi lubiących gry komputerowe (bo "nerdy"), zwolenników szczepień, przeciwników szczepień, popierających Ukrainę, popierających Rosję, popierających PO/TD/Lewicę/PiS/Konfederację, ludzi, którzy... a, nie chce mi się