Wpis z mikrobloga

  • 5
Czy pochwalił się też jak to jest być 24H pod obserwacją ABW? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xKaminskipatryk: nie wiem, bo nie oglądam wysrywów jaruzelskiej. Za to mam szczerą nadzieję, że tak właśnie jest.
  • Odpowiedz
@officer_K: Jak słyszę, że ktoś używa argumentu o tajnych bazach USA na Ukrainie, to wiem, że jest po prostu skretyniałym debilem.

Następnym razem jak rosja zaatakuje polskę, to będzie ten pustak gadać, że w polsce była tajna broń nuklearna.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak słyszę, że ktoś używa argumentu o tajnych bazach USA na Ukrainie, to wiem, że jest po prostu skretyniałym debilem.


@wonsztibijski: tak opowiadał?

To jest nieweryfikowalne i te prorosyjskie matołki lubią takie spiskowe teorie rodem z kremla. Łykają je jak młode pelikany.
  • Odpowiedz
@officer_K: ja uwielbiam słuchać Leszka i wszystkim polecam - doskonale uodparnia na ruską propagandę, a Pan Doktór stosuje jej pełen wachlarz: mamy kolorowe rewolucje zarządzane przez USA, zdradzieckich Anglosasów, państwo na terenie Palestyny, mówienie o wladzach w Polace per "rząd Warszawski" (mrugam do Brauna), walkę o pokój, neonazistów na Ukrainie, negowanie zbrodni wojennych, wartości konserwatywne, wywiady u Jaruzelskiej (xD) i tak dalej, i tym podobne.

Serio, Żydzi czytali der Sturmer, ja
  • Odpowiedz